Офіційний сайт співака та композитора Анатолія Сердюка
Мапа сайту

Новини
2016 рік


15.I.2016 Анатолій Сердюк нагороджений грамотою облвійськкомату «за самовіддану ратну працю, підвищення боєздатності збройних Сил України», а, по суті, - за волонтерство. На уроці мужності в обласному військкоматі заступник комісара Михайло Логвинов вручив учасникам АТО і запорізьким волонтерам грамоти. А.Сердюк виступив із невеликою промовою і заспівав для присутніх свою відому пісню «Бороним рідний край».
м. Запоріжжя, обласний військовий комісаріат
8.I.2016 Відбувся благодійний ярмарок на підтримку воїнів-артилеристів 55-ї артбригади, організований жінками-волонтерами із «Союзу українок Запоріжжя» (ініціатори Надія Мороз і Оксана Проценко). Продавалися вареники й гарячий глинтвейн, зібрали 16 000 грн. Анатолій Сердюк співав на ярмарку патріотичні й ліричні пісні протягом чотирьох годин із невеликими перервами. Пісня «Бороним рідним край» у його виконанні на прохання організаторів і відвідувачів пролунала 4 рази. По кілька пісень також заспівали запорізькі артисти Л.Камінська та Ю.Іваськевич.
м. Запоріжжя, площа Маяковського
3.I.2016 Жінки-волонтери на чолі із журналісткою Надією Мороз ліпили вареники для проведення майбутнього ярмарку на підтримку воїнів-артилеристів. Анатолій Сердюк заспівав на урочистому відкритті акції пісню «Бороним рідним край». Близько 50 запорізьких жінок (серед них була й дружина А.Сердюка), які відгукнулися на заклик волонтерів і журналістів, зліпили майже 6 000 вареників.
м. Запоріжжя, ресторан «Корчма» готелю «Інтурист»
2.I.2016 В ефірі телеканалу «Запоріжжя» Запорізької філії Національної телекомпанії України відбувся прем'єрний показ телеверсії концертної програми Анатолія Сердюка «Не покидай мене, любове!», яка була показана в грудні 2015 року в запорізькому Будинку культури ЗАЗ. Режисер зйомки - Наталя Деспотович
м. Запоріжжя, телеканал «Запоріжжя»


2015 рік


30.ХІІ.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у новорічному концерті для волонтерів і працівників благодійного фонду «Хесед Михаель»
м. Запоріжжя, центр Макса Гранта
24.ХІI.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у новорічному концерті школярів легендарного запорізького ліцею «Перспектива», із піснею «Новорічний вальс» (муз. А. Сердюка, сл. В. Коваль). Ліцей був заснований 1990 року як перший недержавний навчальний заклад для перспективних і здібних дітей.
м. Запоріжжя, ліцей «Перспектива»
22.ХІI.2015 Анатлій Сердюк вчергове став лауреатом пісенного конкурсу, прославивши Запоріжжя. На цей раз - Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж» - із піснею «Подарувала матінка сорочку» (муз. А. Сердюка, сл. В. Коваль)
м.Київ, Культурний центр авіакосмічного університету
4.XII.2015 4.ХІI.2015 У Запоріжжі відбувся II-й Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні ім. Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Анатолій Сердюк як член журі узяв участь в оцінюванні учасників, вручив нагороду одній із переможниць і виступив із невеликою промовою.
м. Запоріжжя, Запорізький національний університет
3.XII.2015 АНШЛАГ на ПРЕМ'ЄРІ
Відбулася прем'єра нової програми Анатолій Сердюка «Не залишай мене, любове!»
Концерт відбувся в Будинку культури ЗАЗ при повному залі глядачів, квитки були розпродані ще за день до концерту.
- Нові пісні присвячені людям, які змогли пронести почуття любові через все життя, - говорить відомий запорізький співак і композитор-пісняр. - Такі твори зараз не почуєш в ефірі: вальси, танго, романси, так званий неформат. Пісні гріють душу красою мелодії, високою поезією, цікавими оркестровками (записано три пісні в супроводі Запорізького симфонічного оркестру), задушевим співом. Тематика пісень - людські стосунки, кохання, зрада, пошуки щастя, філософські роздуми. Це пісні для дорослих людей, які вже дозріли до роздумів про смисл життя. Це справжня насолода для шанувальників української естрадної пісні.
У режисурі концерту було використано театралізацію: були сюжетна лінія, інсценізація пісень, танці, декорації. Загалом у концерті пролунало 20 пісень: 10 зовсім нових, 2 відомі («Не залишай» і «Шипшина»), 8 рідко виконуваних - як відносно нових, так і старих. Анатолій заспівав 4 дуети зі співачками Марією Бережною та Ольгою Шаталовою. Взяли участь шоу-балет, ансамбль бального танцю «Ембрайз», танцювальний колектив «ВИХИЛЯСИ» Шевченківського ЦДЮТ, студенти акторського факультету ЗНУ, співоче подружжя 75-літні Вікторія та Георгій Сазонови.
м. Запоріжжя, Палац культури ЗАЗ
20.ХІ.2015 Анатолій Сердюк виступив на ювілеї Запорізького національного технічного університету (115 років). Традиційно заспівав гімн машинки «VIVERE EST COGITARE» і пісню «Подарувала матінка сорочку». На сцені театру весь вечір воссідали колишні випускники, теперішні керівники підприємств, організацій, чиновники і політики.
м. Запоріжжя, муздрамтеатр ім. В.Магара.
7.ХІ.2015 Мелітопольське вище училище культури відзначило своє 85-річчя. Анатолій Сердюк як колишній випускник був запрошений на ювілей. На святковому концерті композитор заспівав власну пісню «Бороним рідний край». 760-містний Палац культури не зміг вмістити всіх бажаючих - люди стояли в проходах.
м. Мелітополь, ПК ім.Т.Шевченка
3.ХІ.2015 Анатолій Сердюк привітав військовослужбовців 55-ї артбригади зі святом - Днем артилерії та ракетних військ. Відбулася прем'єра відеокліпа на відому пісню композитора «Бороним рідний край», режисером якого виступив капітан-артилерист Павло Гавришко. У кліпі використано відео і фото, зняте на передовій, де воювали запорізькі артилеристи.
м. Запоріжжя, Уральські казарми
3.ХІ.2015 На запрошення Запорізького обласного військового комісаріату Анатолій Сердюк виступив з піснею «Новобранці» на призовному пункті для перших призовників українського війська осіннього набору. У церемонії проводів узяли участь голова обласної адміністрації,заступник міського голови, священник московського патріархату, ветеран Другої світової війни, волонтерка, мати солдата, інші офіційні особи.
м. Запоріжжя, обласний призовний пункт
27.Х.2015 У Запоріжжі відкрилася ювілейна виставка видатного запорізького фотохудожника Євгена Компанійченка (Кома). На церемонії відкриття митця вітали колеги-фотографи, журналісти, артисти, друзі. Привітав ювіляра і співак Анатолій Сердюк, подарувавши свій рекламний фотоальбом, у якому є фото Євгена Кома. Та фотосесія відбулася 1992 року в фотостудії та на острові Хортиця. Хоча Євгену не притаманний жанр портретної зйомки, портрети А.Сердюка вийшли цікавими й незвичними, такими, що виходять за межі традиційного образу артиста.
P.S. На неофіційній частині події на прохання жіночої частини публіки А.Сердюк заспівав під гітару кілька пісень: «Не покидай меня, любовь!», «Если можешь, прости», «Осень», «Бесаме мучо». Публіка, в тому числі і ювіляр, танцювала...
м. Запоріжжя, виставкова зала Спілки фотохудожників України
26.Х.2015 У гості до родини Анатолія і Любові Сердюків завітали журналісти елітного журналу VIP-Club. Інтерв'ю про творчість і подружнє життя артиста вийде в грудневому або лютневому числі журналу.
м. Запоріжжя
25.Х.2015 В ефірі «Радіо «Культура» пролунала передача журналістки Тетяни Фіалко про співпрацю композитора Анатолія Сердюка з Героєм України, поетом, живим класиком Дмитром Павличком. Пролунали авторські пісні на слова Д.Павличка «Вставай, Україно!» (1991 р.) і «Наша воля наша мова, наша пісня» (2014 р.).
м. Київ, Національне радіо України
24.Х.2015 Анатолій Сердюк виступив на відкритті нового магазина мережі «Будівельник». Пролунали авторські пісні «Бороним рідний край», «Подарувала матінка сорочку» , а також Гімн України.
м. Запоріжжя
24.Х.2015 У популярній програмі «Обрії» Національного радіо вийшла 25-хвилинна передача про співака й композитора Анатолія Сердюка. В інтерв'ю з журналістом Владиславом Обухом артист розповів про виступи на підтримку воїнів АТО, про роботу над новим альбомом , представив свої нові пісні «Бороним рідний край» (сл. В. Курінного), «Подарувала матінка сорочку» (сл. В. Коваль) і однойменну пісню з нового альбому «Не залишай мене, любове!».
м. Київ, Національне радіо України
20.Х.2015 Запорізький пісняр Анатолій Сердюк узяв участь у презентації книги «Ювіляри України» і в концерті, присвяченому ювілею пісняра, народного артиста України Мар'яна Гаденка. Пролунали авторські пісні «Бороним рідний край» (сл. В. Курінного), «Подарувала матінка сорочку» (сл. В. Коваль). Після концерту запорізького артиста окупували київські шанувальниці його таланта: просили автографи, купляли диски, запрошували виступити з концертом у столиці.
м. Київ, Національний театр ім. І.Франка
20.Х.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у прямоефірній передачі «Ранкова зустріч» на каналі «Радіо «Культура». Пролунали авторські пісні «Бороним рідний край» (сл. В. Курінного), «Наша воля наша мова, наша пісня» (сл. Д. Павличка), «Останній вальс» (сл. А. Рекубрацького), «Не залишай мене, любове!» (сл. С. Горського). Ведучий - Василь Шандро.
м. Київ, Національне радіо України
17.Х.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у великому концерті, присвяченому святу Покрови, Дню захисника України і козацькій славі Подніпров'я. Разом із вихованцями школи бойового мистецтва «СПАС» із Січеслава та Запоріжжя виступали співачка Л. Камінська, фолк-етно-дует «Жайворонки». А. Сердюк заспівав свої найвідоміші твори «Козаченьки», «Батько отаман», «Яблучко», «Бороним рідний край», «Подарувала матінка сорочку», «Неподільна булава».
м. Нікополь, пл. Б. Хмельницького
15.Х.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у презентації нового аудіодиска поетеси Марини Брацило «Пісні з Хортиці». Це вже другий посмертний диск, який видають батьки поетеси. Учасники презентації Дмитро Московцев, Світлана Ремжина, Ганна Гайдук поділились спогадами про зустрічі з поетесою, заспівали пісні на її вірші, а студентки Запорізького національного університету прочитали Маринини поезії. Анатолій Сердюк виконав власну пісню «Хортиця», яка, за його враженнями, асоціюється з образом поетеси.
м. Запоріжжя, Театр Молоді
12.Х.2015 Анатолій Сердюк узяв участь в уроці мужності для школярів Запоріжжя, присвяченому Дню визволення міста від німецько-фашистських загарбників. У велому кінозалі ККЗ ім. О. Довженка артист виконав дві пісні в супроводі відеокліпів на кіноекрані: «Хортиця», «Бороним рідний край»
м. Запоріжжя, кіноконцертний зал ім. О.Довженка
1.Х.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у збірному кіноконцерті, присвяченому Дню міста і Дню людей похилого віку. У малому кінозалі ККЗ ім. О.Довженка артист виконав три пісні в супроводі відеокліпів на кіноекрані: «Запоріжжя вечірнє», «Хортиця», «Запоріжжя моє кохане»
м. Запоріжжя, кіноконцертний зал ім. О.Довженка
28.ІХ.2015 Запорізький співак і композитор Анатолій Сердюк завершує роботу над новим аудіоальбомом ліричних пісень. 16 композицій у стилі ретро - вальси, танго, романси - вже записані в студії і готуються до виходу на компакт-диску в жовтні. Паралельно з цим артист готує і нову концертну програму, яку планує показати в Палаці культури ЗАЗ (автомобілебудівного заводу)
м. Запоріжжя
25.ІХ.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у концерті, присвяченому Дню машинобудівника, який відзначили робітники автозаводу ЗАЗ. Директор автозаводу М.Євдокименко вручив робітникам почесні грамоти.
Виступ артиста завершив концерт, пісні «Подарувала матінка сорочку», «Запоріжжя моє кохане» і прем'єра «До побачення» (сл. В.Коваль і А.Сердюка) викликали бурхливі оплески.
м. Запоріжжя, Палац культури ЗАЗ
22.ІХ.2015 Анатолій Сердюк узяв участь в урочистій церемонії нагородження нових почесних громадян Запоріжжя. Це звання мають понад 60 запоріжців, які зробили великий особистий внесок у соціально - економічний та культурний розвиток Запоріжжя. Міський голова Олександр Сін вручив посвідчення Головку Володимиру Михайловичу, Короленку Віктору Дмитровичу, Пресняку Ігорю Степановичу. Відбулася також презентація нової книги Р.Шиханова «Почесні громадяни Запоріжжя».
Анатолій Сердюк виконав три пісні, присвячені рідному місту - «Запоріжжя вечірнє», «Хортиця», «Запоріжжя моє кохане». Спів супроводжувався показом відеокліпів на великому екрані кінотеатру.
м. Запоріжжя, кіноконцертний зал ім. О.Довженка
21.ІХ.2015 Нещодавно в Києві відбулася презентація подарункового енциклопедичного видання «Мистецький Олімп», в якому представлено 250 видатних сучасних українських митців образотворчого мистецтва - художників, графіків, скульпторів. Серед них і запорізький дев'яностолітній художник-патріарх Борис Єгоров. На сторінках яскраво ілюстрованого видання розміщено творчу біографію митця і кілька картин, серед яких твори з циклу «Кобзарі», портрети його музи-дружини, а також популярного співака й композитора Анатолія Сердюка. Невдовзі енциклопедію «Мистецький Олімп» отримають центральні бібліотеки всіх областей України.
м. Київ
18.IX.2015 Запорізький співак і композитор Анатолій Сердюк вирішив проявити себе в незвичній іпостасі. Маючи за плечима крім музичної ще й журналістську та філологічну освіти, артист взявся написати книгу з мовознавства. Як повідомив Радіо-Три Анатолій Сердюк, йому хочеться, щоб якомога більше людей говорило правильною українською мовою, без помилок. Митець протягом багатьох років спілкування із журналістами, артистами, публічними людьми збирав, аналізував і виправляв найтиповіші помилки в мовленні. Його дослідження «Говорімо правильно» вийде окремою книгою в жовтні цього року.
м. Запоріжжя
13.IX.2015 У свій день народження Анатолій Сердюк приймав численні вітання зі святом
м. Запоріжжя
30.VIII.2015 До числа артистів, які виконують твори композитора Анатолія Сердюка, додався молодий перспективний і вже досить популярний рок-гурт «Не влізай, бо вб'є». Хлопці-розбишаки класно обробили відому пісню А.Сердюка на сл. В.Чубенка «Козаченьки», яку, до речі, ще з 90-х років співають багато фольклорних колективів, вважаючи її нородною.
м. Київ
24.VIII.2015 Анатолій Сердюк виступив із сольним концертом, присвяченим Дню Незалежності України
м. Чернігівка Запорізької області
24.VIII.2015 Одразу після патріотичної ходи, яка зібрала понад тисячу запоріжців, Анатолій Сердюк виступив на мітингу і концерті, присвяченому Дню Незалежності. Виконав власні найвідоміші пісні «Небесна сотня», «Бороним рідний край» (сл. Віктора Курінного) і легендарну пісню 1991 року «Вставай, Україно!» (сл. Д.Павличка)
м. Запоріжжя, майдан Героїв Небесної сотні
серпень 2015 Як журналіст і мовознавець Анатолій Сердюк пише мовознавську книжку «Говорімо правильно», в якій звертає увагу на помилки в щоденному мовленні радіо- й тележурналістів, повторювані потім населенням. Книгу планується видати в жовтні 2015 р.
м. Запоріжжя
липень-серпень 2015 Завершується праця над новими піснями Анатолія Сердюка, які ввійдуть до нового аудіоальбому «Не залишай мене, любове!» Диск планується випустити восени - в жовтні. Інструментальні фонограми до нього зроблені, зараз у студії записуються вокальні партії пісень. Усього пісень буде 16. Цей альбом складатиметься із ліричних пісень в ритмах вальсу й танго, які зараз майже не почуєш в ефірі. Це так званий «неформат». Композитор вибрав такі ритми в пам'ять про своїх батьків, які любили слухати подібні твори в роки дитинства Анатолія.
У нових піснях композитора А.Сердюка створені образи людей, в яких розкриваються найкращі якості й почуття української нації - кохання, відданість, милосердя, самопожертва.
Артист також працює над однойменною концертною програмою на основі пісень, що ввійдуть до альбому. Пісні танцювальні, тому будуть задіяні хореографічні колективи і, можливо, драматичні актори, щоб зробити театралізований концерт. 16 (20) жовтня планується публічний концерт, йомовірно, в Будинку культури ЗАЗ.
м. Запоріжжя, БК ЗАЗ, студії звукозапису
20.VІІ.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у прямоефірній 30-хвилинній передачі «Відверто про головне» на Запорізькому обласному радіо з автором і ведучою Людмилою Долженко. А.Сердюк розповів про новий диск і концертну програму «Не залишай мене, любове!», що плануються на жовтень 2015 р. Пролунали в запису пісні «Бороним рідний край», «Яблуневий вальс», «Золоте танго».
м. Запоріжжя, ЗОДТРК, обласне радіо
17.VІІ.2015 Анатолій Сердюк у ролі хед-лайнера узяв участь у Шевченко-Фесті «Тарасове Запорожжя -2015» присвяченого 172-й річниці перебування Т. Шевченка на Запорожжі та о. Хортиця. На фесті виступали кобзарі, бандуристи, барди, поети, фольклорні ансамблі, інші колективи. А.Сердюк проспівав пісню «Бороним рідний край».
м. Запоріжжя, майданчик біля Шевченкової груші
17.VІІ.2015 Відома запорізька поетеса Яна Яковенко вінчалася за рідновірівським обрядом, який відбувся на древньому святилищі Хортиці. А під час офіційної реєстрації в ЗАГСі присутніх вразило українське вбрання (вишиванки) друзів нареченої і потужне виконання гімна України, в якому яскраво солірував співак Анатолій Сердюк.
м. Запоріжжя, острів Хортиця
липень 2015 Триває робота Анатолія Сердюка над піснями, які ввійдуть до нових аудіоальбомів. Диск «Не залишай мене, любове!» планується випустити в жовтні-листопаді 2015 р. Зараз записуються вокальні партії пісень. Паралельно йде робота над інструментальними фонограмами до наступного альбому «Стрічаймося, друзі!», випуск якого запланований на 2016 рік.
м. Запоріжжя, студії звукозапису
4.VІІ.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у запису двох передач «Поза форматом» на Запорізькому державному телебаченні. Особливість передачі в тому, що запрошений артист співає або грає в студії вживу і його підтримують шанувальники - гості студії. У першій передачі А.Сердюк розповів про перевидання диска «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»), у другій - про нові диск і концертну програму «Не залишай мене, любове!», що плануються на осінь 2015 р.
Телевізійники вкотре були здивоні кількістю шанувальників артиста, які прийшли на запис: їх було понад двадцять, довелося приносити додаткові стільці, бо зазвичай на такі передачі приходять 5-10 людей. Ефіри відбудуться у липні-серпні 2015 р. на телеканалі «Запоріжжя». Режисер передач Наталія Деспотович, автор і ведуча - Любов Москальова.
м. Запоріжжя, Обласне державне телебачення
1.VІІ.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у запису передачі «Суботні зустрічі» на Запорізькому державному телебаченні. У бесіді з автором і ведучою Ольгою Ларіоновою артист розповів про своє творче кредо і громадянську позицію, а також про перевидання диска «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»). Звучатимуть уривки з кількох концертних виступів співака. Ефір передачі відбудеться 9 серпня 2015 р. на телеканалі «Запоріжжя».
м. Запоріжжя, Обласне державне телебачення
червень-липень 2015 Анатолій Сердюк активізував роботу над піснями, які ввійдуть до нових аудіоальбомів. Диск «Не залишай мене, любове!» планується випустити в жовтні-листопаді 2015 р. Інструментальні фонограми до нього майже всі зроблені, зараз записуються вокальні партії пісень. Паралельно йде робота над інструментальними фонограмами до наступного альбому «Стрічаймося, друзі!», випуск якого запланований на 2016 рік.
м. Запоріжжя, студії звукозапису
16.VІ.2015 Анатолій Сердюк у новинах на телеканалі «Алекс» розповів про вихід свого нового диска «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя, ТРК «Алекс»
10.VІ.2015 Анатолій Сердюк у новинах на телеканалі «Запоріжжя» розповів про вихід свого нового диска «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя, Обласне державне телебачення
7.VІ.2015 Запоріжжя втратило великого патріота України, людину, яка стояла на сторожі українського слова. Тарас Григорович Шевченко, професор ЗНУ, філолог, колишній голова ТУМ «Просвіта» був похований на цвинтарі Св. Миколая. Панихіда відбулася в університеті, з промовою виступили народний депутат України Ігор Артюшенко, колеги і товариші покійного.
Анатолій Сердюк у своєму слові наголосив на тому, що тихий за своєю природою голос Т. Г.Шевченка потужно лунав на захист українського слова й духа на всю Україну, нагадав, що голова товариства української мови запрошував артиста на заходи «Просвіти» і допомагав розповсюджувати його диски. На кладовищі, під час поховання Анатолій Сердюк разом із учасниками хору П.Стьопкіна заспівав пісню «Червона калина».
м. Запоріжжя, Запорізький національний університет, цвинтар Св. Миколая
6.VІ.2015 Запорізькі журналісти відсвяткували своє професійне свято. Це відбулося на території дитячої залізниці - спочатку офіційно в концертному залі, із вітаннями і нагородженнями, а потім - неофіційно: в «Світлиці» і на природі, під деревами на травці.
Анатолій Сердюк привітав своїх колег піснями «Журналісти» і «Випадковий вальс» (переклад популярної пісні «Случайный вальс із нового диска «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»)).
м. Запоріжжя, Запорізька дитяча залізниця
29.V.2015 29.V.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у традиційному мистецькому заході «Поетичний травень». Композитор славиться тісною співпрацею із запорізькими поетами і є постійним учасником Поетичних свят із 1992 року. Саме пісні А.Сердюка через радіо- й телевиступи вивели запорізьку поезію на всеукраїнську орбіту.
Артист заспівав нову пісню «Бороним рідний край» (сл. В.Курінного), дві пісні на слова Г.Лютого - «Випадковий вальс» (переклад популярної пісні «Случайный вальс» із нового диска «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»)) і «Шипшину». Глядачі дуже тепло зустрічали виступ А.Сердюка, і він заспівав «на біс» пісню на слова В.Коваль «Подарувала матінка сорочку». А у фіналі концерту артист разом із залом і поетесою Яною Яковенко виконав Гімн України (a capella).
м. Запоріжжя, Театр Молоді (ТЮГ)
28.V.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у святкуванні Дня прикордонника. Цього року «зелені фуражки» збиралися не біля «залізного Феліксу», який ще й досі бовваніє на площі Свободи, а біля пам'ятника загиблим українським прикордонникам усіх поколінь, що стоїть в глибині скверу. На відміну від минулих років обласне й міське керівництво було представлене другими й третіми особами. Анатолій Сердюк заспівав власні пісні «Новобранці» і «Бороним рідний край», а на мітингу - гімн України. Перед початком виступали дует «Одна родина», Л.Камінська. Після офіційної частини прикордонники перемістилися до сусіднього парку «Дубовий гай», де продовжили святкування.
м. Запоріжжя, сквер прикордонників
22.V.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у святкуванні 20-ліття охоронної організації «ЩИТ», яка забезпечує порядок на масових заходах, у тому числі, й на концертах зірок. Спеціально до ювілею, на замовлення композитор написав пісню-гімн на слова поетеси Віри Шмиги, яку виконав на святковому концерті разом із учасниками художньої самодіяльності ЗНТУ.
м. Запоріжжя, Запорізький національний технічний університет
18.V.2015 Співак Анатолій Сердюк узяв участь у літературних читаннях, присвячених пам'яті відомого запорізького поета Петра Ребра. Артист заспівав уривки власних пісень на слова П.Ребра «Ранок у місті» і «Дніпровські чайки», а також представив новий твір «Хортиця єднає Україну». Крім того, як філолог і журналіст, А.Сердюк виступив із короткою оповіддю про співпрацю з поетом і про пісенно-поетичний доробок П.Ребра.
м. Запоріжжя, Запорізький національний університет
17.V.2015 Композитор Анатолій Сердюк переміг у конкурсі патріотичної пісні «Україна єдина» (в рамках звітного концерту Запорізької міської організації композиторів) з авторськими піснями «Небесна сотня» і «Бороним рідний край» (сл. Віктора Курінного). Друге місце посів Армен Ованесян, третє - Олександр Стариковський.
м. Запоріжжя, Палац культури «Орбіта»
17.V.2015 Композитор Анатолій Сердюк узяв участь у щорічному звітному концерті Запорізької міської організації композиторів. Усього виступили 18 авторів - пісняри, барди, баяністи і піаністи. Головою міської організації композиторів був переобраний Анатолій Жульєв, а Анатолій Сердюк став його заступником.
м. Запоріжжя, Палац культури «Орбіта»
13.V.2015 Співак Анатолій Сердюк узяв участь у концерті, присвяченому Дню матері. У фіналі концерту пролунали його пісні «Подарувала матінка сорочку», «Бороним рідний край», тепло сприйняті публікою.
м. Запоріжжя, Будинок культури «АвтоЗАЗ»
10.V.2015 Співак Анатолій Сердюк узяв участь у концерті-марафоні на благодійному ярмарку «Переможемо разом», кошти від якого підуть на підтримку 55-ї артилерійської бригади. Під час виступу був представлений диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»). Пролунали пісні «Подарувала матінка сорочку» і «Бороним рідний край», а під час другого виходу - пісні з диска «Випадковий вальс» і «Ой Дніпро, Дніпро».
м. Запоріжжя, площа перед ТЦ «Україна»
10.V.2015 Анатолій Сердюк заспівав на благодійному заході політичної партії «Самопоміч», присяченому Дню матері. Під час виступу був представлений диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»). Пролунали пісні «Подарувала матінка сорочку», «Запорозький дуб», «Бороним рідний край».
м. Запоріжжя, історико-культурний комплекс «700-літній дуб»
9.V.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у концерті «Синій тролейбус», присвяченому дню народження поета Булата Окуджави і 70-літтю Перемоги. На концерті виступали барди із Запоріжжя з піснями Б.Окуджави. А.Сердюк виконав під гітару свою пісню «Бороним рідний край».
м. Запоріжжя, обласний художній музей
9.V.2015 Співак і композитор Анатолій Сердюк узяв участь у святковому концерті, присвяченому 70-літтю Перемоги над нацизмом. Артист заспівав дві пісні українською мовою зі свого нового альбому «Этих дней нам позабыть нельзя»(«Пісні воєнних років») «Випадковий вальс» і «Ой Дніпро, Дніпро». Після концерту був показаний кінофільм «А зорі тут тихі». Після фільму в фоє кінотеатру відбувся танцювальний вечір у ритмах ретро.
м. Запоріжжя, кіноконцертний зал ім. О.Довженка
8.V.2015 Співак і композитор Анатолій Сердюк виступив на традиційному благодійному телемарафоні «Пам'ять», присвяченому 70-літтю Перемоги над нацизмом. Артист заспівав свою вже відому пісню «Бороним рідний край» (сл. В.Курінного). Пісня настільки вразила глядачів, що весь зал встав і слухав А.Сердюка стоячи.
На заході були присутні ветерани війни, воїни АТО, громадськість міста, керівники міста й області. Захід транслювався в прямому ефірі обласним телебаченням.
м. Запоріжжя, обласний музично-драматичний театр ім. В.Магара
7.V.2015 Газета «Индустриальное Запорожье» надрукувала велику статтю, присвячену виходу в світ нового альбому Анатолія Сердюка «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя
7.V.2015 Співак Анатолій Сердюк виступив із концертом для ветеранів війни, організованим благодійним фондом «Хесед Міхаель». Під час виступу був представлений диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя, теплохід «В.Омельченко-Мотор Січ»
7.V.2015 Співак Анатолій Сердюк у прямому ефірі телеканалу TV-5 розповів про свій новий диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»). Артист заспівав пісню з цього диска «Подъезд»
м. Запоріжжя, телеканал TV-5
6.V.2015 Анатолій Сердюк у новинах на радіо «Запоріжжя» повідомив про вихід свого нового диска «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя, радіо «Запоріжжя»
6.V.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у концерті для ветеранів війни і труда Запорізького титано-магнієвого комбінату, заспівав «Синий платочек» і «Катюшу». Під час виступу був представлений новий диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя, Палац культури «Титан»
6.V.2015 Анатолій Сердюк взяв участь у церемонії проводів на службу призовників, які призиваються на службу в Президентський полк. Артист заспівав вже добре знайому пісню «Новобранці» і відносно нову - «Бороним рідний край».
м. Запоріжжя, Обласний призовний пункт
6.V.2015 Співак Анатолій Сердюк виступив із концертом для ветеранів війни Запорізького абразивного комбінату. Під час виступу був представлений новий диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя, ЗАТ Запорізький абразивний комбінат
5.V.2015 Анатолій Сердюк у новинах на телеканалі МТМ представив свій новий диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»).
м. Запоріжжя, телекомпанія МТМ
5.V.2015 Співак Анатолій Сердюк узяв участь в уроці мужності, на якому запорізькі учасники АТО отримали нагороди - грамоти від обласного комісаріата. На акції були присутні представники облдержадміністрації, волонтери, воїни АТО, військовослужбовці облвійськкомату, журналісти.
А.Сердюк представив присутнім свій новий диск «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років»). Артист заспівав уривок з пісні «Ой Дніпро, Дніпро», а також свою вже відому пісню «Бороним рідний край».
м. Запоріжжя, обласний військкомат
30.IV.2015 На відомій фірмі «ROSTOK RECORDS» вийшло перевидання диска Анатолія Сердюка «Этих дней нам позабыть нельзя»(«Пісні воєнних років»). Артист уперше виступає не автором пісень, а виконавцем: в альбомі лише одна його композиторська робота – «Клавдия». Також відомий пропагандист української пісні уперше співає російською мовою. Одна пісня – «Ой Дніпро, Дніпро» заспівана українською. Кілька пісень отримали нове звучання – з підспівками перезаписано «В лесу прифронтовом», «Казаки в Берлине», «Смуглянка». Усього на диску 18 пісень.
Диск презентуватиметься в Запоріжжі під час святкових заходів до Дня Перемоги, а також у теле- й радіоефірах. У продажу він з'явиться 6 травня в мережі магазинів «СИНТЕЗ»
м. Київ, «ROSTOK RECORDS»

Докладніше...
28.IV.2015 Співак і композитор Анатолій Сердюк виступив із концертом для учнів і вчителів спортивного інтернату.
м. Запоріжжя, спортінтернат
23.IV.2015 На відкритті фотовиставки відомого фотохудожника Володимира Шеремета, присвяченого його 55-літтю, співак Анатолій Сердюк привітав свого друга не лише промовою, а й піснями «Бороним рідний край» і «Яблучко».
м. Запоріжжя, виставкова зала Спілки фотохудожників України
23.IV.2015 Співак Анатолій Сердюк привітав піснями працівників-ветеранів кіноконцертного залу ім. О.Довженка з ювілеєм кінотеатру. Пролунали пісні зі щойно перевиданого альбому «Этих дней нам позабыть нельзя» («Пісні воєнних років») «Сердце» і «Катюша».
м. Запоріжжя, кіноконцертний зал ім. О.Довженка
22.IV.2015 За вагомий внесок у розвиток сучасної української естради Анатолій Сердюк отримав чергову нагороду – нагрудний знак «Зірка української естради». Нагорода заснована Асоціацією діячів естрадного мистецтва України.
м. Київ, АДЕМУ
22.IV.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у прямоефірній 50-хвилинній передачі «Ранкова зустріч» на каналі «Радіо «Культура» з ведучою Мариною Лютою. Була рекордна кількість дзвінків з усієї України. Пролунали пісні «Небесна сотня», «Бороним рідний край» (на сл. Віктора Курінного) і «Випадковий вальс».
м. Київ, Національне радіо України
21.IV.2015 У приміщенні театру ім. Магара відбулася презентація унікального міжнародного культурно-просвітницького проекту «Трансконтинентальний перехід на одиночному гребному човні «ЧАЙКА МИРУ» (19000 км через Індійський і Тихий океани за маршрутом Запоріжжя – Сідней, Австралія). Проект відомого просвятянина Олександра Ткаченка ставить за мету привернути увагу світової спільноти до збереження миру. Анатолій Сердюк заспівав пісні «Запоріжжя моє кохане» і «Бороним рідний край»; друга пісня викликала бурні овації в залі.
м. Запоріжжя, обласний музично-драматичний театр ім. В.Магара
17.IV.2015 У приміщенні столичного театру російської драми ім. Лесі Українки відбулася презентація енциклопедично-довідкового видання «Державні нагороди України», до якого внесено і ім'я запорізького співака й композитора Анатолія Сердюка, заслуженого працівника культури України, заслуженого артиста естрадного мистецтва України. Це вже сьоме подібне видання, до якого внесено ім'я нашого видатного земляка.
м. Київ, театр ім. Лесі Українки
квітень 2015 Ще одна українська співачка повідомила композитору Анатолію Сердюку про те, що має в репертуарі його пісню. Це солістка оркестру Збройних Сил України Кристина Охитна з вокальним твором А.Сердюка на сл. Г.Лютого «Скрипка».
м. Київ
березень-квітень 2015 Анатолій Сердюк завершує роботу над перевиданням диска «Пісні воєнних років». Це вже третє видання альбому, доповнене відомими піснями в українському перекладі. До таких улюблених творів, як «Огонёк», «Тёмная ночь», «Катюша», «Смуглянка», «Дороги» та ін. додані пісні «Ой Дніпро, Дніпро» (муз. М. Фрадкіна, переклад М.Тищенка), «Випадковий вальс» (муз. М.Фрадкіна, пер. Г.Лютого), «Землянка» (муз. К.Листова, пер. Г.Лютого). Диск вийде на відомій фірмі «ROSTOK RECORD» (м. Київ) і буде презентований в Запоріжжі під час святкових заходів до Дня Перемоги
м. Запоріжжя, студії звукозапису
10.IV.2015 Співак Анатолій Сердюк взяв участь в уроці мужності, на якому запорізькі учасники АТО отримали державні нагороди - ордени «За мужність» і грамоти від обласного комісаріата. На акції були присутні волонтери, журналісти, воїни АТО, військовослужбовці облвійськкомату.
Анатолій Сердюк також отримав грамоту за активну участь у військово-патріотичному вихованні воїнів. Для воїнів артист під гітару заспівав свою нову пісню «Бороним рідний край».
м. Запоріжжя, обласний військкомат
7.IV.2015 Пройшла акція-конкурс «Творчі дуети», присвячена 85-літтю журналіста й художника Сергія Латанского. У конкурсі брали участь ветерани–журналисти й учні Школи молодого журналиста, які представили 20 творів - есеїв, оповідань, віршів, співзвучних картинам художника, персональна виставка якого була организована в прес-центрі ЗОО НСЖУ.
На конкурсі пролунали пісні нашого земляка, композитора, члена спілки журналістів України Анатолія Сердюка.
м. Запоріжжя, прес-центр ЗОО НСЖУ
7.IV.2015 Анатолій Сердюк заспівав на Запорізькому обласному військовому збірному пункті для першої команди призовників 2015 року. Артист виконав свою вже відому пісню «Новобранці» та нову пісню «Бороним рідний край» (на слова Віктора Курінного).
м. Запоріжжя, обласний призовний пункт
31.III.2015 Анатолій Сердюк взяв участь у концерті до Дня сміху, яке організувало товариство «Весела Січ».
Артистові випала честь відкрити своїм співом концерт. Пролунали пісні «Небесна сотня», «Бороним рідний край» (прем'єра, слова Віктора Курінного) і добре відома «Неподільна булава» (сл. А.Рекубрацького). У концерті взяли участь півтора десятки артистів із Запоріжжя і міст Запорізького краю.
м. Запоріжжя, Палац культури «Орбіта»
16.III.2015 Композитор Анатолій Сердюк був гостем 35-хвилинної передачі «Дружня бесіда» на радіостанції «РАДІО ТРИ». Артист у прямому ефірі розповів про творчий настрій, про написання нових пісень, представив свої нові пісні-прем'єри «Наша воля, наша пісня» (сл. Д.Павличка), «Бороним рідний край» (сл. В.Курінного). Пролунали також минулорічні, вже популярні «Небесна сотня», «Пане Маестро». Композитор відповів на численні питання слухачів
м. Запоріжжя, радіостанція «Радіо Три»
13.III.2015 Композитор Анатолій Сердюк був гостем Хортицького районного шкільного поетично-пісенного фестивалю. На фестивалі ведучі розповідали про творчість поетів і композиторів Запоріжжя, на екрані при цьому демонструвалися комп'ютерні презентації. Учні шкіл району читали поезії і співали пісні запорізьких авторів. А.Сердюк виконав свої нові пісні «Небесна сотня» (сл. В.Курінного) і «Бороним рідний край» (прем'єра пісні, сл. В.Курінного). У фіналі фестивалю А.Сердюк заспівав популярну пісню, яка давно стала неофіційним гімном міста «Запоріжжя моє кохане» (сл. В.Коваль та А.Сердюка).
м. Запоріжжя, Навчально-виховний комплекс № 108
5-7.III.2015 Напередодні жіночого свята артист своїми ліричними піснями вітав жінок Запоріжжя в різних організаціях.
м. Запоріжжя
6.III.2015 Анатолій Сердюк узяв участь у святковому концерті до жіночого свята, який підготували чоловіки економічного факультету ЗНУ для викладачок і студентів.
м. Запоріжжя, Запорізький національнмй університет
лютий-березень 2015 Записано нову пісню Анатолія Сердюка на актуальну воєнну тему «Бороним рідний край» (сл. В.Курінного, м. Харків).
Продовжується робота в студії Анатолія Сердюка над новими й недоробленими піснями для альбомів «Пане Маестро» і «Я не хочу грати в любов» - «Чоловіча вірність», «Давайте стрічатися, друзі» та іншими.
м. Запоріжжя
лютий 2015 Ім'я Анатолія Сердюка внесено до чергової всеукраїнської енциклопедії - «Державні нагороди України», яка вийшла в столиці. Презентація книги має відбутися в березні-квітні поточного року.
м. Київ, видавництво «Український видавничий консорціум»
28.II.2015 Митець Анатолій Сердюк узяв участь у конгресі творчої інтелігенціїї Запорізького краю.
У своїй доповіді митець підняв тему збереження й пропаганди культурно-історичної спадщини, популяризації й підняття символів Запоріжжя - острова Хортиця й запорозького козацтва, а також Гуляйпільської вольниці і постаті Нестора Махна - до рівня всесвітніх брендів. Співак і композитор висловив свою готовність прислужитися цій ідеї своїм талантом і піснями, концертами, відеокліпами, в яких він оспівує рідний край.
м. Запоріжжя, обласна державна адміністрація
17.II.2015 Запорізький співак і композитор-пісняр Анатолій Сердюк записав новий відеокліп «Небесна сотня», присвячений річниці розстрілу Майдану.
У ньому використано фото- й відеокадри з київського й запорізького Майданів 2013-2014 років, а також відео з виступу артиста на сцені. Кліп був змонтований запорізькою арт-студією «РОКС» і одразу ж виставлений на каналі ЮТЮБ в Інтернеті. Він швидко набирає популярність - за перший тиждень кліп переглянуло понад півтори тисячі глядачів.
Анатолій Сердюк написав пісню «Небесна сотня» в березні 2014 року на слова харківського поета Віктора Курінного і виконував її на мітингах і концертах спочатку в супроводі гітари, а потім в супроводі музичного аранжування, яке зробили харківські музиканти на чолі з аранжувальником Валентином Івановим. Пісня у виконанні Анатолія Сердюка неодноразово лунала на запорізькому та Національному радіо, її взяли до свого репертуару народний артист України Олег Дзюба (м.Київ) та екс-соліст групи «Красные маки» Олександр Григор'єв (м.Харків).
Посилання, за яким можна переглянути кліп Анатолія Сердюка «Небесна сотня»:
https://www.youtube.com/watch?v=ODNzxyxTZFc
м. Запоріжжя
15.II.2015 У легкоатлетичному манежі комбінату «Запоріжсталь» відбувся XIII-й відкритий чемпіонат Запорізької області з боротьби джиу-джитсу, присвячений пам'яті воїнів-інтернаціоналістів (до дня виводу окупаційних радянських військ із Афганістану). У змаганнях брали масову участь діти й онуки ветеранів-прикордонників.
На церемонії відкриття змагань співак Анатолій Сердюк заспівав «Гімн України».
м. Запоріжжя, легкоатлетичний манеж комбінату «Запоріжсталь»
13.II.2015 У Запоріжжі вшанували пам'ять активіста запорізького Майдану, Героя України Сергія Синенка, який рівно рік тому загинув від рук бандитів. На місці його загибелі і на кладовищі було встановлено пам'ятний знак. Для майданівців, друзів, козаків, гостей міста Анатолій Сердюк виконав на панихіді вже добре відому власну пісню «Небесна сотня». На роковинах була й сім'я Самвела Нігояна з Дніпропетровщини. м. Запоріжжя
9.II.2015 У Запорізькому національному університеті відбулися наукові читання, присвячені пам'яті видатного мовознавця, поета й письменника, доктора філології, професора Віктора Чабаненка, який рік тому пішов із життя. У приміщенні кафедри загального й слов'янського мовознавства, якою професор керував за свого життя, відкрито аудиторію імені В.Чабаненка. Композитор Анатолій Сердюк написав на слова В.Чабаненка «Гімн Запорізького національного університету», який і виконав на відкритті заходу, присвяченому роковинам смерті професора.
м. Запоріжжя, ЗНУ
січень 2015 Йде робота в студії Анатолія Сердюка над новими й недоробленими піснями для альбомів «Пане Маестро» і «Я не хочу грати в любов» - «Чоловіча вірність», «Давайте стрічатися, друзі» та іншими.
м. Запоріжжя


2014 рік


30.XII.2014 26 грудня 2014 року пішла з життя журналістка, поетеса, письменниця, лауреат міжнародної премії ім. В.Винниченка Лариса Верьовка.
Народилася Лариса Степанівна 31 січня 1938 року в Гуляйполі. Навчалася в Києві на журналіста разом із В'ячеславом Чорноволом. Працювала в багатьох друкованих виданнях, останніми роками співпрацювала з Наталією Земною. Багато писала статей про історію Гуляй-Поля, досліджувала біографію Нестора Махна.
Разом із внучатим племінником Н.Махна Віктором Яланським написала документальну книгу «Нестор і Галина».
Із композитором Анатолієм Сердюком Л.Верьовку пов'язувала дружба й співпраця з 1994 року. Разом вони написали 7 пісень: 4 пісні («Нестор Іванович, чому так вийшло», «Паризький дощ», «Колискова Махнихи», «13-та рана») до музичного спектаклю 1998 року «Гуляє Гуляй-Поле», 2 пісні («Батько отаман», «Єднаймося, гуляйпільці!») для компакт-диска 2003 року «Гуляй-Поле» та одну («Люба-Любов») для альбому А.Сердюка 2013 року «Не залишай мене, любове!». Пісня «Єднаймося, гуляйпільці!» 2003 року виграла конкурс і стала офіційним гімном міста Гуляйполя.
Кремація й похорон Л.Верьовки відбулися 30 грудня на Байковому цвинтарі.
м. Київ.
18.XII.2014 Після благодійного концерту «Підтримай військо України!» до Анатолія Сердюка стали звертатися люді з бажанням допомогти нашим солдатам. Співаку довелося виконувати функції волонтера. Подібна доля спіткала й співорганізатора цього концерту, члена обл. ради ветеранів-прикордонників Сергія Вітвицького. Їхніми спільними зусиллями було зібрано гуманітарний вантаж, який напередодні дня Святого Миколая відправився на передову для прикордонників, десантників і артилеристів, які дислокуються під Донецьком.
Серед подарунків - шоколад, мінеральна вода, макарони, сигарети, миючі засоби, одноразовий посуд, туалетний папір. Запоріжці Ігор Бойко та Ігор Кравченко передали теплі речі - бушлат, светри, берці, ковдри і матрац, а Валентина Пономарьова власноруч пошила труси для воїнів. Видавництво «Інтер-М» передало календарики на 2015 рік та іконки з молитвою про мир в Україні, редактор журналу «УНІВЕРСУМ» Олег Романчук зі Львова - підбірку журналів за 2014 рік, в яких подаються цікаві політичні, історичні і культурологічні статті про Україну. Фабрика «Айс-Запоріжжя» подарувала 8 ящиків морозива, які були упаковані в спеціальні охолоджувальні контейнери для довгого зберігання.
Один контейнер морозива дістався дітям із Запорізького інтернату № 6, що на Зеленому Яру, і це невипадково, бо діти неодноразово малювали малюнки й писали листи воїнам, задіяним в АТО.
А.Сердюк подарував також диски з піснями про Запорізький край.
м. Запоріжжя
17.XII.2014 Вийшов новий відеодиск із концертом «Підтримай військо України!», що відбувся з ініціативи Анатолія Сердюка для збору коштів для українского війська. Концерт проходив 26 вересня 2014 р. в Палаці культури «Дніпроспецсталь» м. Запоріжжя й зібрав 15 артистів (музикантів, співаків-солістів і ансамблів) із Запоріжжя, Харкова й Києва. На зібрані 60000 гривень було закуплено амуніцію та обмундирування для воїнів АТО. У концерті Анатолій Сердюк виконав дві пісні («Вставай,Україно!» і «Небесна сотня»), свідомо поступившись місцем гостям з інших міст. Але, крім того, він був режисером концерту й ведучим (спільно з відомою телеведучою Оленою Шевчук). Концерт знімало Запорізке державне телебачення, режисер зйомки Віра Митник. Це вже дев'ятий DVD-диск А.Сердюка.
м. Запоріжжя
16.XII.2014 14 грудня пішов з життя справжній козак, керівник «Кінного театру» при історико-культурному комплексі «Запорозький дуб» Андрій Смотрицький. З Анатолієм Сердюком його пов'язувала давня співпраця. З 1992 до 1998 року А.Сердюк співпрацював з театром-кабаре «Александровский уезд», в якому Андрій був провідним танцюристом і брав участь у чотирьох концертних програмах А.Сердюка. 1998 року А.Смотрицький проявив себе гарним драматичним актором, зігравши роль Нестора Махна в музичному спектаклі Анатолія Сердюка «Гуляй-Поле».
16 грудня А.Смотрицького поховали на Капустяному цвинтарі. На похороні було понад 200 людей - козаків, артистів, шанувальників таланту.
м. Запоріжжя, Капустяне кладовище
5.XII.2014 У Запоріжжі відбувся поетично-пісенний конкурс імені поетеси Марини Брацило. Співак і композитор Анатолій Сердюк був членом журі конкурсу. 20 років тому, в Чернівцях А.Сердюк так само був у складі журі конкурсу ДОЛЯ, в якому брала участь і стала лауреатом молода запорізька бардеса Марина Брацило. Тепер нове покоління поетів і бардів творить і змагається в жанрі саме української поезії та співаної поезії.
У конкурсі взяли участь поети й барди із Запоріжжя, Запорізької обл., зі Львова, з Вінниці, Чернівців та інших міст. У гала-концерті переможців узяв участь і Анатолій Сердюк, виконавши свою зовсім нову пісню на вірш Дмтитра Павличка «Наша воля».
м. Запоріжжя, Запорізький Національний університет
4.XII.2014 Анатолій Сердюк узяв участь у презентації нових книжок відомого запорізького письменника Пилипа Юрика. Перед читачами й працівниками бібліотеки виступили колеги П.Юрика по перу Микола Білокопитов, Кость Сушко, Вікторія Сироватко, Василь Федина і Віра Середа.
А.Сердюк згадав про давні зустрічі з письменником, попросив його прочитати епіграму «Я на Толі Сердюку» і заспівав пісню на вірш Пилипа Юрика «Ой куди ж ти молодість?».
м. Запоріжжя, обласна бібліотека ім. Н.Крупської

<<- Попередні   |   Наступні ->>