Офіційний сайт співака та композитора Анатолія Сердюка
Мапа сайту

Новини
2020 рік


19.II.2020 Після аншлагу на ювілеї співак і композитор Анатолій Сердюк на прохання глядачів дасть ще один публічний концерт у рідному місті. Артист запевняє, що жінки будуть вдячні чоловікам, які подарують своїм коханим квитки на цей лірично-весняний, розважальний, романтичний концерт до жіночого свята.
У двогодинному дійстві (30 різноманітних номерів) візьмуть участь нар. арт. України Юрій Бакум (гумор, поезія, пісня), жіночий вокальний ансамбль «Гармонія», співаки Олег Швидкий, Ірина Шергіна (дуети), Дар’я Матвійчук, шоу-дует «Парадокс» (ілюзія, пантоміма), ансамбль народного танцю «Вихиляс», школа танцю «Ритми молодости», клуб спортивно-бального танцю «Горизонт».
Пролунають ліричні й веселі пісні та романси Анатолія Сердюка, серед яких «Запоріжанки», «Весняний вальс», «Подарувала матінка сорочку», «Донечка», «Циганка», «Не покидай, любове!», «Не сумуй» та ін. Будуть нові та прем’єрні пісні. Пісні супроводжуються відеокліпами.
7 березня о 15-00, Палац культури "Титан" (м.Запоріжжя)
Квитки продаються в ПК "Титан" і в адміністратора. Ціна 90-120 грн Приймаються колективні заявки від організацій (безготівковий розрахунок)
Тел.: 061-284-93-85 (ПК"Титан"); 095-024-27-24 (адміністратор)


2019 рік


22.XI.2019 Гетьман української пісні
На ювілейному концерті "30 творчих років" ансамбль "Пернач" привітав Анатолія Сердюка піснею "Неподільна булава" і символічною булавою, охрестивши композитора "гетьманом української пісні на Запоріжжі". 30 відомих і нових пісень пролунало в цей вечір зі сцени переповненого глядачами Палацу культури "Орбіта" у виконанні автора і численних виконавців його творів - ансамблів "Запорожці", "Оксамит", "Пернач", "Бунчук", оркестру муніципального театру танцю, рок-гурту "Бриз", солістів Поліни Гонтар, Ірини Шергіної, Олега Швидкого, Дар'ї Матвійчук і театру рукопашу "Спас".
11.ХІ Співак і композитор, член НСЖУ Анатолій Сердюк запрошує ЗМІ на прес-конференцію, присвячену 30-річчю своєї творчої діяльності та проведенню масштабного ювілейного концерту, а також на презентацію нових пісень і альбому. Початок об 11-00 в понеділок, 11 листопада 2019 р. в прес-центрі спілки журналістів.
ПРЕС-РЕЛІЗ
30 творчих років співака і композитора Анатолія Сердюка
Початок творчої діяльности Анатолій Сердюк відраховує від організованого ним благодійного рок-концерту на підтримку постраждалих від землетрусу у Вірменії, на якому пролунала його авторська пісня. Бажаючи співати власні пісні, він 1989 року заснував власну групу «Анатоль», з якою переміг на міському конкурсі молодих естрадних виконавців «Три-шоу-Три». Його ім’я стало відомим на всю Україну завдяки успіху пісні «Вставай, Україно!», що була визнана найкращою патріотичною піснею фестивалю «Червона рута», піснею-символом 1991-го року і претендувала на новий гімн України. Пісня відіграла визначну історичну роль – вона піднімала й згуртовувала українців, спонукала їх визначатись і голосувати на референдумі за незалежну Україну.
Анатолій Сердюк – знакова постать Запоріжжя: він першим на запорізькій естраді почав співати, творити й говорити українською мовою; першим звернувся до віршів місцевих поетів і тим самим підняв запорізьку пісню до всеукраїнського рівня; першим заспівав про Запоріжжя, Хортицю, про козаків, гуляйпільську вольницю і Нестора Махна, першим став виступати із сольними концертними програмами, першим став випускати аудіоальбоми, компакт-диски і відеоDVD.
За творчі роки А.Сердюк написав близько 200 пісень; випустив 21 диск (11 CD, 10 DVD), 4 пісенника, 10 концертних програм, 19 відеокліпів; мав 2000 виступів в Україні й за кордоном; гастролював у 18 областях України; брав участь у сотнях радіо- й телепередач; перемагав у 30 всеукраїнських і міжнародних конкурсах і хіт-парадах.
Понад чверть століття Анатолій Сердюк є провідним митцем запорізького краю: його ім'я відомо всій Україні, пісні звучать по радіо й телебаченню, на концертах і в записах, у виконанні солістів, вокальних і фольклорних ансамблів, оркестрів, хорів, рок-гуртів. Ім’я композитора увішло до енциклопедій і підручників; творчість стала хрестоматійною і вивчається в школі.
У рамках святкування 30-річчя творчої діяльности протягом року відбулись: виставка в спілці фотохудожників; творчі зустрічі в навчальних закладах та в обласній бібліотеці; передача на телебаченні. На сторінці у Фейсбук триває ретроспективна публікація хроніки творчого шляху митця.
22 листопада в Палаці культури «Орбіта» відбудеться ювілейний концерт співака й композитора Анатолія Сердюка «30 творчих років», у якому прозвучать 30 найкращих його пісень у власному виконанні та у виконанні вокальних ансамблів «Запорожці», «Оксамит», «Бунчук», «Пернач», «Горлиця», естрадно-духового оркестру муніципального театру танцю, учасників студії «ART-STILE», рок-групи «Бриз», співаків Олега Швидкого, Поліни Гонтар (обл.філармонія), Ірини Шергіної (м. Дніпро), студії «Дзвінкі голоси» та інших. У концерті візьмуть участь танцювальні ансамблі «Вихиляс», «Ритми молодості», джури-вихованці федерації «СПАС».
Початок концерту о 18-00. Тривалість – 2,5 години. Квитки - 110, 120, 130 грн. Довідки й квитки за тел. 095-024-27-24.
22.XI.2019 22 листопада в Палаці культури «Орбіта» відбудеться ювілейний концерт популярного співака й композитора Анатолія Сердюка «30 творчих років», у якому прозвучать 30 найкращих його пісень у власному виконанні та у виконанні вокальних ансамблів «Запорожці», «Оксамит», «Бунчук», «Пернач», «Горлиця», муніципального естрадно-духового оркестру, учасників студії «ART-STILE», рок-групи «Бриз», співачок Поліни Гонтар (обл.філармонія), Ірини Шергіної (м. Дніпро) та інших. У концерті візьмуть участь танцювальні ансамблі «Вихиляс», «Ритми молодості», джури-вихованці федерації «СПАС» .
Початок концерту о 18-00. Тривалість – 2,5 години. Вартість квитків 110, 120, 130 грн. Довідки за тел. 095-024-27-24.
Колективні заявки можна оплатити безготівково на рахунок ФОП (пакет документів додається).
Заявки на індивідуальне придбання квитків збиратиме адміністраторка (тел. 095-024-27-24), яка продаватиме квитки у фоє Палацу «Орбіта» з 12-00 до 16-00 щодня, починаючи з 9 листопада (каси в Палаці немає)
31.X.2019 СКІЛЬКИ РОКІВ ІСНУЄ БІБЛІОТЕКА - ТАКОГО ЩЕ НЕ БАЧИЛИ! Так відреагували працівниці Запорізької обласної наукової бібліотеки на стовпотворіння, що відбулося на творчій зустрічі співака й композитора Анатолія Сердюка. Лекційна зала була геть переповнена шанувальниками артиста! У спробі розсадити гостей бібліотекарки заставили додатковими стільцями усі проходи, та місця, де їх розставити, вже не вистачало - людям довелося сидіти на підвіконні й навіть на сцені. Щоб звільнити ще трохи місця, із зали прибрали стіл, а стелажі з книжками й журналами, де йшлося про композитора, перенесли на сцену. Щоб глядачі, які фізично не змогли продертися до зали, могли хоча б зазирати туди з коридору, відчинили другі стулки дверей. Та все одно всі не вмістилися, тому з десяток людей у розпачі й досаді вернулася додому. Анатолій Сердюк розповів про свої альбоми й концертні програми, створені за 30 років, згадав цікаві моменти творчого життя, заспівав уривки найкращих пісень. Публіка воліла слухати Сердюка безкінечно, але робочий день у бібліотеці скінчився, тому артист запросив шанувальників до Палацу "Орбіта" 22 листопада на свій ювілейний концерт.
31.X.2019 Співак і композитор Анатолій Сердюк запрошує шанувальників на творчу зустріч-концерт, присвячений 30-річчю творчої діяльності.У програмі - пісні, прем'єри, розповідь про творчий шлях, історії створення пісень, презентація книжок, дисків. Виступ відбудеться у лекційній залі Запорізької обласної наукової бібліотеки 31 жовтня о 17-00. Вхід безплатний
16.09.2019 У рамках ювілейних заходів до 30-ліття творчої діяльності співака й композитора Анатолія Сердюка з 16 по 26 вересня у виставковій залі Спілки фотохудожників України за адресою м.Запоріжжя, пр. Соборний, 159 (зупинка «вул.Миру») експонуватиметься виставка «30 творчих років». Буде представлено 500 знімків із зображенням артиста, зроблених багатьма запорізькими й українськими фотомайстрами, концертні афіші, дипломи, нагороди, авторські пісенники й нотні збірки, аудіо- й відеодиски, касети, книга «Говорімо українською», раритетні подарунки, картини, шаржі, епіграми, книги, журнали, газети з цікавими публікаціями про мистця, а також енциклопедії, довідники, підручники, до яких занесено імя Aнатолія Сердюка. Ювіляр щодня з 12-00 до 18-00 проводитиме огляди експозиції для відвідувачів, співатиме пісні. Відкриття виставки - 16.09.2019 о 16-00. Вхід безплатний. Можна буде придбати диски, ноти, книги. У жовтні й листопаді в Запоріжжі відбудуться творчі зустрічі та ювілейний концерт композитора.
22.IV.2019 У Січеславському товаристві української мови «Просвіта» 22.квітня о 18-30 відбудеться ТВОРЧА ЗУСТРІЧ зі співаком, композитором і журналістом із Запоріжжя АНАТОЛІЄМ СЕРДЮКОМ.
У півторагодинній програмі: презентація авторської книжки «Щоби бути українцями - говорімо українською», пісні, цікавинки біографії, відповіді на питання. У книжці автор застерігає від калькування російських висловів, від стилістичних помилок, подає слова з правильними наголосами, правопис імен і прізвищ, числівників, іншомовних слів, географічних назв, дослідження топоніміки.
Вхід вільний. Продаватимуться книжки, диски, пісенники.
На естраду А.Сердюк вийшов з піснею «Вставай, Україно!», яка допомагала здобувати Незалежність. Написав 150 пісень, випустив 10 аудіоальбомів, 11 відеодисків, 4 пісенника, мав 2 000 виступів в Україні й за кордоном. Твори композитора лунають в ефірі радіо й телебачення, вивчаються в школі, їх мають у репертуарі солісти, ансамблі, хори, оркестри. Автор співпрацює з видатними поетами Д.Павличком, М.Луківим, В.Крищенком, із запорізькими поетами. Оспівує рідний край, козацтво, гуляйпільську вольницю (цикл про Н.Махна). Пісням притаманні мелодійність, змістовність, ліричність, патріотизм.
АДРЕСА: м. Дніпро (Січеслав), вул. Володимира Мономаха 17-А, приміщення ВУТ «Просвіти».
Довідки: 095-023-09-73 (Юрій) /// www.serduk.com.ua
17.IV.2019 У Запорізькій обласній бібліотеці 17 квітня о 16-00 відбудеться ТВОРЧА ЗУСТРІЧ з відомим співаком, композитором і журналістом АНАТОЛІЄМ СЕРДЮКОМ.
У півторагодинній програмі: презентація авторської книжки «Щоби бути українцями - говорімо українською», ПІСНІ, цікавинки біографії, спілкування з читачами.
У книжці автор у доступній формі застерігає від калькування російських висловів, від стилістичних помилок, подає слова з правильними наголосами, правопис імен і прізвищ, числівників, іншомовних слів, географічних назв, дослідження запорізької та української топоніміки.
Вхід вільний. Продаватимуться диски, книжки, пісенники.
Зупинка транспорту «Малий ринок» або «Обласна бібліотека»
15.IV.2019 У Центральній міській бібліотеці Мелітополя 15 квітня 2019 о 15-00 відбудеться ТВОРЧА ЗУСТРІЧ зі співаком, композитором і журналістом із Запоріжжя АНАТОЛІЄМ СЕРДЮКОМ.
У півторагодинній програмі: презентація авторської книжки «Щоби бути українцями - говорімо українською», ПІСНІ на вірші запорізьких поетів, цікавинки біографії, спілкування з читачами.
У книжці автор у доступній формі застерігає від калькування російських висловів, від стилістичних помилок, подає слова з правильними наголосами, правопис імен і прізвищ, числівників, іншомовних слів, географічних назв, дослідження запорізької та української топоніміки.
Вхід вільний. Продаватимуться диски, книжки, пісенники.
Адреса: м. Мелітополь, площа Перемоги, 1
Телефон для довідок: 0619-420-664
28 березня 2019 28 березня у прес-центрі Спілки журналістів (пр.Соборний,152) відбулась презентація книжки журналіста й композитора-пісняра Анатолія Сердюка «Щоби бути українцями - говорімо українською».
Це науково-популярне й довідкове видання призначено тим, хто в професійній і громадській діяльності послуговуються українською мовою: журналістам, ведучим радіо й телебачення, держслужбовцям, публічним особам.
Автор застерігає від синтаксичних і стилістичних помилок, від калькування російських висловів; подає слова з правильними наголосами, правопис імен і прізвищ, числівників, іншомовних слів, географічних назв; підказує, як уникнути помилок у письмі й мовленні. Читачам пропонуються цікаві дослідження запорізької та української топоніміки.


2018 рік


7.VI.2018 ТВОРЧА ЗУСТРІЧ: співак-композитор Анатолій СЕРДЮК 7 червня о 18-30, м. Січеслав (Дніпро), вул. Володимира Мономаха (колиш.Московська) 17-А, приміщення "Просвіти". Продаватимуться аудіо- та відеодиски, пісенники. Довідки за тел.: 095-023-09-73 (Юрій) www.serduk.com.ua ...На естраду А.Сердюк вийшов з піснею "Вставай, Україно!", яка допомагала українцям здобувати незалежність. За чверть століття мистець написав 150 пісень, випустив 10 аудіо- та 11 відеодисків, 4 пісенника, мав 2 тис. виступів в Україні й за кордоном. Твори композитора лунають в ефірі радіо й телебачення, вивчаються в школі, їх мають у репертуарі близько ста виконавців - солісти, ансамблі, хори, оркестри. Автор співпрацює з видатними поетами Дмитром Павличком, Миколою Луківим, Вадимом Крищенком, із найкращими запорізькими поетами. У своїй творчості оспівує рідний край, козацтво, гуляйпільську вольницю (цикл про Н.Махна). Пісням притаманні яскрава мелодійність, глибока змістовність, ліричність, народність, патріотизм. У різноманітному репертуарі – ліричні й патріотичні пісні, романси, вальси, рок-композиції, твори в сучасних ритмах.
27.V.2018 Запрошуємо любителів музики на звітний концерт запорізької міської організації композиторів, який відбудеться 27 травня о 16-00 в малому залі Палацу культури «Орбіта». Пролунають нові твори 20 авторів у різних жанрах - від естрадної, бардівської та хорової пісні до інструментальних і оркестрових п'єс. У концерті візьмуть участь найтитулованіший співак і композитор Анатолій Сердюк, Анатолій і Людмила Жульєви, Ганна Киящук, Армен Ованесян, Тетяна Богданова, Анатолій Козаков та інші. Вхід безплатний
м. Запоріжжя, Палац культури «Орбіта», малий зал
10.V.2018 Нові книги, поезії й пісні презентували в Мелітопольському педагогічному університеті запорізькі письменники. Анатолій Сердюк виконав три пісні: ««Весняний вальс», Несмілива», «Подарувала матінка сорочку». Студентки реагували на виступ композитора дуже емоційно
м. Мелітополь, Мелітопольський державний педагогічний університет
5.III.2018 «Весняний концерт» Анатолія Сердюка зібрав повну залу глядачів і пройшов з великим успіхом - люди скучили за ліричною, мелодійною і змістовною піснею. Він виконав ще й благородну волонтерську місію: на звернення артиста було зібрано в скриньку понад 6 тис. грн. на операцію учаснику АТО, пораненому бійцю 55-ї артилерійської бригади. Для співу в дуетах «Шипшина» і «Люби мене» Анатолій Сердюк запросив співачку-волонтерку Ірину Соболєву, з якою познайомився під час виступів на підтримку воїнів і поїздок в АТО. Член Всесвітньої асоціації гумористів і сатириків «Весела СІч» народний артист України Юрій Бакум розсмішив глядачів гуморесками Петра Ребра і Володимира Чубенка
м. Запоріжжя, Палац культури «ТИТАН»
03.III.2018 У Запорізькій облдержадміністрації відбулася презентація 11-ти нових книжок місцевих авторів загальним накладом 2 тис. примірників. За останні 10 років таке відбулося вперше. 2017-го р. на видання книг було виділено 320 тис. грн. До фундаментальної антології прози і поезії «Письменники Запорізького краю» увійшли вибрані твори 37 письменників, членів Національної спілки письменників України. Є в антології і велика стаття літературної критикеси Ольги Стадніченко про композитора Анатолія Сердюка «Славить піснями він край запорізький»
м. Запоріжжя, Обласна державна адміністрація
Березень 2018 Співак і композитор Анатолій Сердюк 5 березня о 18-00 дасть ВЕСНЯНИЙ КОНЦЕРТ до Жiночого свята в Палаці культури «ТИТАН» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 131, зуп. транспорту «вул. Гагаріна»).
У програмі: ліричні пісні, вокальні дуети, романси, танці, гумор.
Участь беруть: нар.арт.України Юрій Бакум, Ірина Алексанова, Ірина Соболева, Анатолій Собокар (скрипка), клуб спортивно-бального танцю «Горизонт».
Пролунають 22 пісні А.Сердюка - відомі шлягери («Запоріжанки», «Весняний вальс», «Не покидай мене, любове!» та ін.), нові пісні («Подарувала матінка сорочку», «Яблуневий вальс» та ін.), прем'єри («Мамина молитва», «Кохай мене»). У дуетах з Анатолієм співатиме Ірина Алексанова («Запоріжжя кохане», «Гей на Запоріжжі»), Ірина Соболева («Шипшина», «Люби мене», «Журавлик»). У живому виконанні в супроводі гітари й скрипки пролунають романси та авторські пісні («Я візьму тебе за дружину» та ін). Ансамбль «Горизонт» покаже 4 танці. Увесь концерт супроводжуватимуть відеокадри на великому екрані на заднику сцени. Відомий актор, народний артист України Юрій Бакум прочитає ліричні поезії і веселі гуморески
Ціна квітків 50, 55, 60, 70 грн.
Квитки продаються у чергових на вахті ПК «Титан» (тел.279-53-46) і в адміністратора (тел. моб. 095-024-27-24)


2017 рік


16.IХ.2017 Анатолій Сердюк вистпупив на 3-му фестивалі консервації. Артист заспівав «Запоріжжя моє кохане», пісню з диска «Боронимо рідний край» «Подарувала матінка сорочку» і представив прем'єру «Стежинка» («Пісня першокласника»)
м. Запоріжжя, пл.Маяковського
12.IХ.2017 Анатолій Сердюк виступив на обласному семінарі вчителів української мови. Артист заспівав пісні на вірші запорізьких поетів «Запоріжжя моє кохане», «Подарувала матінка сорочку», Ранок у місті, Несмілива, Булава і представив прем'єру «Стежинка» («Пісня першокласника»)
м. Запоріжжя, СШ 40
19.VIII.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у Міжнародному фестивалі національних воїнських та традиційних культур «Запорозький Спас»
м. Запоріжжя, Центральний парк відпочинку «Дубовий Гай»
17.VIII.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у церемонії нагородження переможців конкурсу «Журналіст року». Пісні композитора «Запоріжжя моє кохане», «Хортиця», «Боронимо рідний край» налаштували гостей на патріотичний лад. Найбільше нагород, які вручав голова НСЖУ Сергій Томіленко, отримали запоріжці. А.Сердюк був радий зустріти старих знайомців, які писали про нього, як артиста, в різних виданнях: Зоя Шарікова - в київській пресі, Олександр Бриж - в газеті «Донбас», Леонід Логвиненко - в харківській газеті «Слобідський край», запоріжці І.Лісова - в «Пологівських вістях», І.Левченко - в мелітопольській «МВ», а також І.Єгорова, Л.Долженко, Н.Коплик та багато інших.
м. Запоріжжя, острів Хортиця, кінний театр
липень-серпень 2017 Йде робота над а.Сердюка книжкою «Говорімо правильно»
с. Строганівка Запорізька області
липень-серпень 2017 Анатолій Сердюк поклав на музику новий вірш харківського поета Віктора Курінного «Мамина молитва». Ймовірно, пісню заспіває заслужена артистка України Євгенія Костенко (м. Харків)
м. Запоріжжя-с.Строганівка
червень-липень 2017 Йде робота над створенням відеокліпу на пісню «Боронимо рідний край»
м. Запоріжжя, 55-а артбригада
13.VII.2017 Із зони бойових дій повернулися воїни запорізької 55-ої артилерійської бригади. На полігоні «Близнюки» їм влаштували урочисту зустріч, нагородження і концерт. Анатолій Сердюк традиційно завершував виступ артистів піснями з альбому «Боронимо рідний край». Представники влади, «Волонтерські вареникиZP», «Руське Православне Коло» вітали бійців із поверненням на запорізьку землю.
м. Запоріжжя, полігон «Близнюки»
11.VII.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у церемонії вручення дипломів випускникам Запорізького Національного технічного університету. Традиційно пролунав гімн ЗНТУ «Vivere est cogitare», крім того відбулася прем'єра дуету зі співачкою Ганною (пісня «Шипшина») м. Запоріжжя, ЗТНУ, актова зала
09.VII.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у святкуванні свята І.Купала
м. Запоріжжя, острів Хортиця
2-12.VII.2017 Анатолій Сердюк виступив у ролі екскурсовода по Запоріжжю для закордонних друзів.
м. Запоріжжя
червень 2017 Йде робота над новими піснями до альбому «Боронимо рідний край». Аранжується пісня «Служимо народу України», доробляється мелодія пісні «Панове офіцери»
м. Запоріжжя
17.VI.2017 До Дня медика в кафе «УКРОП» нагороджували волонтерів-стоматологів, які допомагають воїнам на лінії фронту і в Запоріжжі. Їх вітали представники влади, церкви, волонтери, співаки Л.Бокше, С.Бабенко, «Одна родина», поетеса Яна Яковенко. Анатолій Сердюк заспівав Гімн України, пісні «Боронимо рідний край», «Котигорошко». За 2 роки благодійні послуги для 8 тис. бійців АТО надали понад 100 стоматологів за підтримки фонду «Укроп-Дентал»
м. Запоріжжя, кафе «УКРОП»
16.VI.2017 Співак-композитор Анатолій Сердюк вітав своїми піснями «Полікуй мене», «Не покидай мене, любове!» медиків Шевченківського району Запоріжжя з професійним святом
м. Запоріжжя, база відпочинку «Вікторія»
14.VI.2017 На легендарній Хортиці відбулися зйомки передачі "Степовики" (редактор Олена Кривицька, Запорізька філія Національної суспільної телерадіокомпанії). Композитор Анатолій Сердюк розповів про своє творче кредо, покликане будити в українців приспану пам'ять; про вплив степу на менталітет запорозьких козаків і сучасних запоріжців; про різний характер музики, створеної музикантами східної, степової частини України, та західної, де переважає гірська місцевість. У передачі, яка вийде в ефір у вересні на каналі "Запоріжжя", використано багато фото- й відеоматеріалу з архіву А.Сердюка, досліджується творчий шлях митця.
м. Запоріжжя, острів Хортиця
10.VI.2017 Композитор і журналіст Анатолій Сердюк вітав своїми піснями «Журналісти», «Подарувала матінка сорочку», «Циганка» з Днем журналіста запорізьких працівників пера
м. Запоріжжя, санаторій «Великий Луг», концертний зал
4.VI.2017 Відбувся черговий фестиваль козацьких змагань «Лава на лаву» (всеукраїнська федерація «Спас»). Команди з Дніпра, Запоріжжя, Енергодара випробували свої сили у старовинній козацькій забаві. Анатолій Сердюк у перервах між боями та на завершення виконав 3 пісні: прем'єру «Котигорошко» та давно популярні пісні-символи «Козаченьки», «Неподільна булава». Співали ансамбль запорізької філармонії, Ю.Іваськевич, дует «Жайворонки» та ін. Перемогла команда Енергодара «Булава»
м. Запоріжжя, центральний парк відпочинку «Дубовий гай»
3.VI.2017 В ефірі Національного радіо України в програмі «Обрії» пролунав 18-хвилинний сюжет, присвячений новим пісням Анатолія Сердюка. Ведучий Владислав Обух спілкувався з відомим композитором із Запоріжжя. Відбулися дві прем'єри: баладу на слова А.Тарасовського «Офіцерська династія» і веселий твір на слова В.Коваль «Котигорошко». Пролунала також пісня «Боронимо рідний край»
м. Київ, Національне радіо України
1.VI.2017 Співак Анатолій Сердюк виступив на зустрічі випускників запорізької школи №85
м. Запоріжжя, Запоріжжя-Ліве, СШ №85, кафе «Тройка»
29.V.2017 На засіданні Асоціації гумористів «Весела Січ» відбулося вшанування лауреатів премії імені П.Ребра Пилипа Юрика, Віри Середи, Анатолія Сердюка
м. Запоріжжя, ПК «Орбіта»
28.V.2017 У Запоріжжі відбувся звітний концерт міської організації композиторів. Анатолій Сердюк виконав дві прем'єри: баладу на слова А.Тарасовського «Офіцерська династія» і веселий твір на слова В.Коваль «Котигорошко»
м. Запоріжжя, ПК «Орбіта»
28.V.2017 Співак Анатолій Сердюк узяв участь у святкуванні Дня прикордонника, двічі заспівавши на мітингу гімн України. Близько 250 колишніх воїнів зібралися у сквері біля пам'ятника загиблим прикордонникам. Обласне й міське керівництво було представлене другими й третіми особами - заступниками мера й голови обладміністрації.
м. Запоріжжя, сквер прикордонників
26.V.2017 Співак і композитор Анатолій Сердюк за створення й виконання пісень на вірші Петра Ребра став лауреатом премії імені П.Ребра 2017 року
м. Запоріжжя, Театр Молоді (ТЮЗ)
26.V.2017 У Запоріжжі відбувся заключний гала-концерт мистецького свята «Поетичний травень». Виступили запорізькі письменники М.Білокопитов, В.Віхляєв, Л.Геньба, В.Коваль, Л.Коваль, Г.Лупинос, О.Медко, В.Северинюк, О.Стадниченко, Л.Тесленко, В.Шмига, П.Юрик, молоді поети. Композитор Анатолій Сердюк заспівав свої нові пісні: прем'єра балади на слова А.Тарасовського «Офіцерська династія», прем'єра на слова В.Коваль «Котигорошко», пісня на слова Д.Павличка «Воля, мова, пісня» і давня пісня на сл.П.Ребра «Дніпровські чайки». Відбулася церемонія вручення премії імені П.Ребра
м. Запоріжжя, Театр Молоді (ТЮЗ)
26.V.2017 Анатолій Сердюк був запрошений на зустріч керівного складу громадської організації «Спілка ветеранів-прикордонників». На прохання присутніх артист заспівав пісню «Рушник»
м. Запоріжжя, кафе «Татьянин день»
25.V.2017 Увечорі цього дня стало відомо про смерть двоюрідного брата А.Сердюка Юрія Василенка
м. Запоріжжя, 6-та міська лікарня
березень-травень 2017 Триває робота над ще однією новою піснею А.Сердюка на слова Віри Коваль «Служимо народу України». Аранжацію робить Жан Селезенев із театру пісні Олени Алексєєвої. Ліцензійний диск «Боронимо рідний край» планується випустити восени, до Дня захисника України. А.Сердюк шукає спонсорів і партнерів для випуску диска патріотичних пісень
м. Запоріжжя, студії звукозапису
16.V.2017 Анатолій Сердюк вітав своїми піснями з днем народження екс-секретаря запорізького відділення спілки письменників України Майю Мурзіну
м. Запоріжжя, прес-центр ЗВ НСЖУ
15.V.2017 Анатолій Сердюк, ансамбль «Одна родина» та інші артисти вітали піснями Анатолія Березу з 60-літтям
м. Запоріжжя, о. Хортиця
14.V.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у концерті «Патріотична весна», яке проводив Запорізький обласний департамент культури. Незважаючи на дощ, композитор заспівав свої відомі пісні «Подарувала матінка сорочку» і «Запоріжжя моє кохане»
м. Запоріжжя, пл. Фестивальна
14.V.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у святкуванні Дня матері, заспівавши свої відомі пісні «Подарувала матінка сорочку», «Донечка» і «Запоріжжя моє кохане». Від імені міського голови його заступник А.Пустоваров вручив артисту почесну грамоту. Дощ трохи налякав публіку, але активна частина мам із дітьми та вагітних жінок аплодували виступам артистів. Свято тривало майже три години
м. Запоріжжя, пл. Маяковського
12.V.2017 Потужний поетичний десант із Запоріжжя висадився в Більмацькому районі, започаткувавши відкриття традиційного мистецького свята «Поетичний травень». Письменники М.Білокопитов, В.Вихляєв, Л.Геньба, В.Коваль, П.Юрик, О.Медко, О.Стадниченко, Г.Лупинос, Л.Тесленко, В.Шмига, Т.Осінь, донька поета Оксана Ребро, журналіст М.Бордюжа та композитор Анатолій Сердюк виступили в селі Білоцерківка - на батьківщині культового поета Петра Ребра - та в районній бібліотеці райцентра Більмак.
Композитор А.Сердюк став своєрідним музично-пісенним ілюстратором творчості запорізьких поетів, написавши на поезії 11 запоріжців понад 120 пісень
с.м.т. Більмак - с. Білоцерківка, Запорізька область
10.V.2017 Анатолій Сердюк виступив із невеликим сольним концертом до Дня Перемоги для ветеранів війни та праці комбінату «Запоріжсталь». Після кількох воєнних пісень глядачі попросили композитора заспівати власні твори. Виявилося, що серед глядачів є багато шанувальників артиста, які знають і люблять його пісні. Далі співали хором. Після концерту глядачі зверталися до артиста вже українською. До речі, так дуже часто бувало на виступах А.Сердюка, який ніс у маси українську пісню й слово від початку 90-х. Красива й щира українська пісня пробуджує дух нації
м. Запоріжжя, о. Хортиця, профілакторій ПАТ «Запоріжсталь»
9.V.2017 На концерті в кіноконцертному залі імені О.Довженка, присвяченому Дню Перемоги, вдруге відбулася сценічна прем'єра балади Анатолія Сердюка на слова А.Тарасовського «Офіцерська династія». А.Сердюк заспівав і український переклад Г.Лютого відомої пісні «Випадковий вальс». У передмові до пісні співак зауважив, що вже кілька років поспіль на подібних концертах не буває жодного бойового ветерана
м. Запоріжжя, ККЗ ім.О.Довженка
4.V.2017 Під час традиційного для Запоріжжя телемарафону «Пам'ять», що проходить щорічно напередодні Дня Перемоги, відбулася сценічна прем'єра балади Анатолія Сердюка на слова Анатолія Тарасовського «Офіцерська династія». Обласне телебачення вело пряму трансляцію з театру, яку могли дивитися сотні тисяч запоріжців
м. Запоріжжя, муздрамтеатр ім. В.Магара
29.IV.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у традиційному святкуванні дня народження легендарного прикордонника Микити Карацупи. На свято в селі Олексіївка Запорізької області, де 25 квітня 1910 року народився слідопит, з'їхалися діючі й відставні прикордонники з 5 областей України. На урочистому мітингу А.Сердюк виконав Гімн України і власну пісню «Боронимо рідний край»
с. Олексіївка, Запорізька область
28.IV.2017 Співак Анатолій Сердюк узяв участь у збірному концерті, присвяченому виборам до місцевої громади районного центру Чернігівка Запорізької області. Брали участь артисти з Чернігівки, Бельмака, Запоріжжя. По закінченню відбулося фаєр-шоу
с.м.т.Чернігівка, Запорізька область
27.IV.2017 Через майже 25 років після першого сенсаційного успіху махновських пісень у Гуляйполі композитор Анатолій Сердюк і поет Г.Лютий знову виступили із сольним концертом на батьківщині отамана Нестора Махна. У культурно-спортивному комплексі пролунали найкращі пісні А.Сердюка з гуляйпільського циклу та ліричні пісні - на слова Г.Лютого, Л.Верьовки, Л.Геньби, - а Григорій Лютий читав свої вірші. На цьому концерті був і ексклюзив - А.Сердюк уперше запівав кубанську народну пісню «Любо, братцы, любо», яку помилково приписують до улюблених пісень Н.Махна. Зі слів публіки, концерт пройшов «на ура», з оцінкою в 12 балів.
м. Гуляйполе, КСК
27.IV.2017 Співак Анатолій Сердюк узяв участь у відкритті стоматологічної виставки в Запорізькому медуніверситеті, заспівавши свою відому пісню «Подарувала матінка сорочку»
м. Запоріжжя, медичний університет
25.IV.2017 Композитор Анатолій Сердюк узяв участь у творчій зустрічі видатного поета Дмитра Павличка з учнівською молоддю Кагарлицького району Київської області. А.Сердюк розповів історію створення та заспівав a capella власну легендарну пісню на слова Д.Павличка «Вставай, Україно!»
м. Київ, Будинок письменників НСПУ
25.IV.2017 На радіо «Культура» в Києві в прямому ефірі з 9-10 до 10-00 композитор-співак Анатолій Сердюк представив нові пісні з диска «Боронимо рідний край». Ведучим був Василь Шандро. Послухати передачу, пісню «Боронимо рідний край», три прем'єри «Офіцерська династія», «Котигорошко», «Солдатський привал» та інтерв'ю можна в Інтернеті в архіві сайту http://www.nrcu.gov.ua (УР-3)
м. Київ, Національне радіо України, Хрещатик, 26
13.IV.2017 В обласній науковій бібліотеці відбувся «День охорони природи». Композитор Анатолій Сердюк заспівав актуальну пісню про экологію металургійного міста, і пісню-гімн «Запоріжжя моє кохане». Майже сто дітей узяли участь у святі. Усі вони отримали подарунки, солодкі призи. Організували акцію обласна бібліотека, керівник проекту «Мир без жестокости», ЗОО «Укрприрода». Фінансово подтримав Дмитро Зусманович (компанія «Кераміст»). Допомагали волонтерки гідроенергетичного коледжу, виконавці зі школи мистецтв.
м. Запоріжжя, обласна наукова бібліотека
7.IV.2017 У передачі «Камертон настрою» Запорізького обласного радіо відбулася прем'єра балади Анатолія Сердюка на слова Анатолія Тарасовського «Офіцерська династія». В інтерв'ю ведучій Оксані Гладій поет і композитор розповіли, як замислювався й створювався твір
м. Запоріжжя, радіо «Запоріжжя»
4.IV.2017 Запорізька міська організація ветеранів відзначила 30-річчя від дня заснування. Анатолій Сердюк заспівав для ветеранів свої відомі пісні «Подарувала мати вишиванку», «Запоріжжя кохане». Голова організації генерал-майор В.Короленко нагородив артиста відзнакою «За активное участие в ветеранском движении»
м. Запоріжжя, Палац культури металургів
березень-квітень 2017 Триває робота над новим диском А.Сердюка «Боронимо рідний край»: аранжується пісня «Служимо народу України». Залишається аранжувати ще дві-три пісні. Повноцінний ліцензійний диск планується випустити восени, до Дня захисника України. А.Сердюк шукає спонсорів і партнерів для випуску диска патріотичних пісень
м. Запоріжжя, студії звукозапису
27.III.2017 Напередодні Дня сміху в Запоріжжі традиційно відбувся концерт Міжнародної асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ», членом якої Анатолій Сердюк є від 1994 року. У фіналі концерту пісняр виконав свій відомий твір «Подарувала матінка сорочку» і прем'єру на слова В.Коваль «Котигорошко». Фінальну улюблену пісню «Гей, наливайте повнії чари!» А.Сердюк співав разом з усіма учасниками концерту. Зала підспівувала й підтримувала артистів оваціями
м. Запоріжжя, Палац культури «Орбіта»
25.ІІІ.2017 Співак Анатолій Сердюк узяв участь у традиційному благодійному ярмарку на підтримку воїнів-артилеристів 55-ї артбригади, організований відомою волонтеркою Надією Мороз. Жінки-волонтерки ліпили й продавали вареники, глінтвейн. Зібрали кілька тисяч гривень. А.Сердюк заспівав пісні «Подарувала мати вишиванку», «Запоріжжя кохане», прем'єру «Котигорошко». Протягом дня виступали запорізькі артисти Любов Камінська, Наталія Латун, Ганна Киящук з вихованцями своєї студії, Юрій Іваськевич та інші.
м. Запоріжжя, площа Маяковського
22.III.2017 Комунарська районна організація ветеранів м.Запоріжжя відзначила 30-річчя від дня заснування. Анатолій Сердюк заспівав для ветеранів свої відомі пісні «Весняний вальс», «Золоте танго», «Подарувала мати вишиванку», «Запоріжжя кохане»
м. Запоріжжя, Комунарська районна державна адміністрація
17.III.2017 У Запорізькому національному університеті пом'янули поета Олександра Абліцова, який передчасно пішов із життя 40 днів тому. Колеги, друзі, близькі поета, письменники, журналісти згадували епізоди з життя митця, студенти читали його вірші. Анатолій Сердюк розповів про своє спілкування з О.Абліцовим і його творчими братами з Києва - журналістом Віталієм Абліцовим і поетом Олегом Орачем, заспівав пісні «Ніщо так не болить, як Україна» (сл. А.Рекубрацького) і «Наші воля, мова, пісня» (сл. Д.Павличка), які добре списалися в сценарій вечора пам'яті і викликали оплески присутніх
м. Запоріжжя, бібліотека ЗНУ
15.III.2017 Завершено роботу над новою піснею композитора Анатолій Сердюка на слова запорізького поета Анатолія Тарасовського «Офіцерська відвага і честь». Аранжацію зробив музикант Жан Селезенев із театру Олени Алексєєвої. Пісня увійде до нового диска «Боронимо рідний край»
м. Запоріжжя
7.III.2017 Анатолій Сердюк узяв участь у концерті для жінок організації «Запоріжелектротранс». Прекрасно сприйняла публіка пісні «Весняний вальс», «Не покидай мене, любове!», «Запоріжанки», «Кохай мене»
м. Запоріжжя, управління «Запоріжелектротранс»
6.III.2017 Анатолій Сердюк піснями вітав із жіночим святом запоріжанок кулінарного ліцею, заспівавши під гітару пісні «Запоріжанки», «Не покидай, любове», «Честно говоря», «Сердце»
м. Запоріжжя, кулінарний ліцей
6.III.2017 Анатолій Сердюк вітав запоріжанок Запорізької обласної спілки журналістів із жіночим святом
м. Запоріжжя, прес-центр НСЖУ
1.III.2017 Анатолій Сердюк у рамках поетичного фестивалю виступив із сольним концертом для учнівської молоді. Були виконані пісні «Запоріжжя кохане», «Козаченьки», «На Бабурці», «Боронимо рідний край», «Весняний вальс», «Подарувала мати вишиванку», «Гарно з тобою», «Несмілива», «Кохай мене», «Червона рута», «Неподільна булава»
м. Запоріжжя, СШ №32
25.ІІ.2017 Для ветеранів АТО, воїнів 55-ї артбригади та їхніх родин відбулися спортивні змагання, які організували волонтери на чолі з Надією Мороз. Співак Анатолій Сердюк разом з іншими артистами узяв участь у церемонії відкриття змагань. Артист заспвав свої відомі пісні «Боронимо рідний край», «Козаченьки», «Запоріжжя кохане», «Неподільна булава». Грав оркестр, співав хор. Переможцям вручили призи
м. Запоріжжя, спорткомплекс ЗНУ
січень-лютий 2017 Триває робота над новою піснею А.Сердюка на слова Анатолія Тарасовського «Офіцерська династія». Аранжацію робить Жан Селезенев із театру Олени Алексєєвої. Ліцензійний диск «Боронимо рідний край» планується випустити восени, до Дня захисника України. А.Сердюк шукає спонсорів і партнерів для випуску диска патріотичних пісень
м. Запоріжжя, студії звукозапису
7.II.2017 Запорізькі письменники й журналісти провели в останню путь поета Олександра Абліцова (15.09.1948 - 5.02.2017). У 90-ті роки Анатолій Сердюк написав на вірш брата О.Абліцова Олега Орача романс «Моя кохана»
м. Запоріжжя
24.І.2017 У Запорізькому музичному училищі відбувся студентський концерт, присвячений відкриттю відремонтованої концертної зали. Колектив училища вітали офіційні особи, журналісти, друзі. Анатолій Сердюк подарував бібліотеці й студентам нотну збірку своїх пісень «Запоріжжя моє кохане»
м. Запоріжжя, музичне училище
20.I.2017 У Запорізькому краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Від Соборності до Незалежності». Експонуються раритети буремних 1989-1992 років (прапори, документи, газети, листівки, речі, фото), коли Запоріжжя й Україна виборювали незалежність. На відкритті професор-історик Ф.Турченко, депутат Верховної Ради УРСР О.Білоусенко, громадський діяч О.Лазутін, голова крайового руху К.Лямцев окреслили проблеми гуманітарної політики. А.Сердюк розповів про фестиваль «Червона рута», призером якого став, заспівав власні пісні: легендарну «Вставай, Україно!» та прем'єру до дня Соборності «Роз'єднати не можна».
К.Лямцев подарував музею прапор, вперше піднятий над обладміністрацією у вересні 1991 р., і прапор, який несли на святкуванні 500-ліття козацтва (він майорів і біля Верховної Ради в день проголошення Незалежности). А.Сердюк приніс на виставку фото з В'ячеславом Чорноволом і годинника, що йому подарував легендарний політик за виконання «Вставай, Україно!».
На виставці представлено депутатські посвідки О.Білоусенка й документи (Декларація про державний суверенітет України, Акт проголошення Незалежності), з якими він голосував 24 серпня 1991; передвиборчі матеріали кандидата в депутати О.Лазутіна на виборах 1990 р.; рішення міськради про засудження публікації газети «Запорозька Січ» від 20 серпня 1991 р. та вересневе рішення про його скасування; документи запорізького осередку Товариства української мови; газети крайової організації Народного руху та інше.
м. Запоріжжя, обласний краєзнавчий музей


2016 рік


28.XІI.2016 Анатолій Сердюк привітав із новорічними святами запорізьких журналістів, заспівав їм свої відомі пісні «Різдвяна», «Новорічний вальс», «Яблучко»
м. Запоріжжя, кафе «Жемчужина»
26.XІI.2016 Запорізьке відділення спілки письменників України скромним музично-поетичним концертом відзначило 50-річчя від дня заснування. Поети читали свої вірші, композитор Анатолій Сердюк, як давній друг і співавтор поетів заспівав свої відомі пісні «Козаченьки», «Яблучко», «Подарувала мати вишиванку», «Неподільна булава»
м. Запоріжжя, Класичний приватний університет
21.XІI.2016 У Мелітополі відбувся вечір пам'яті директора Мелітопольського училища культури, засновника всеукраїнських фестивалів «Таврійські сурми» і «Грай, музико!» Віктора Грицаненка. У залі зібралися шанувальники музиканта і його фестивалів, друзі, рідні, колеги-музиканти й викладачі, студенти. Ведучі розповіли про творчий шлях В.Грицаненка, друзі згадували цікаві історії життя, на екрані демонструвалися слайди й відеокадри. Виступили творчі колективи училища культури, гості із Запоріжжя й Києва.Композитор Анатолій Сердюк заспівав пісню «Подарувала мати вишиванку»
Мелітополь, Палаці культури ім. Т.Шевченка
10-19.XII.2016 Композитор Анатолій Сердюк написав нову пісню на слова запорізького поета Анатолія Тарасовського «Офіцерська династія». Аранжацію робитиме музикант Жан Селезенев із театру Олени Алексєєвої. Пісня увійде до нового диска «Боронимо рідний край»
м. Запоріжжя
14.XІI.2016 До Запоріжжя прибув потяг дружби «Труханівська Січ» з учнями й студентами зі сходу України. На вокзалі гостей зустрічали флешмобом учні музичної школи, громадскість, журналісти. На короткому мітингу виступив і композитор Анатолій Сердюк із піснею «Запоріжжя моє кохане». Гостей повезли до воїнів 55-ї артбригади, на Майдан Героїв для зустрічі з керівництвом міста й області, на могилу, а потім - до будинку, де мешкав Герой України, майданівець Сергій Синенко. А.Сердюк співав для молоді свої пісні «Небесна сотня», «Бороним рідний край», «Новобранці»
м. Запоріжжя, залізничний вокзал - вул.Синенка
8.XІI.2016 На концерті, присвяченому ювілею поета й журналіста Пилипа Юрика, композитор Анатолій Сердюк виступив із невеликою промовою та заспівав пісню на слова ювіляра «Сизокрила молодість». Виступали запорізькі поети, гумористи асоціації «Весела Січ», театральні актори народні артисти України Іван Смолій, Юрій Бакум, хор під орудою Юрія Івченка товариства «Просвіта»
м. Запоріжжя, Палац культури «Орбіта»
6.XІI.2016 Піснями й варениками вітали воїнів АТО запорізькі волонтери. Артилеристи 55-ї бригади, відведені за Мінськими домовленостями на 30 км від лінії вогню, в лісовому таборі під Бахмутом святкували ювілей Збройних Сил. Жінки на чолі з Надією Мороз ліпили вареники і пригощали наших захисників. Анатолій Сердюк і дует «Одна родина» виступили з концертом. Українських воїнів артисти підтримують концертами ще з квітня 2014 року
Донецька обл., околиці м. Бахмут
5.XІI.2016 Анатолій Сердюк привітав поета й журналіста Пилипа Юрика з 60-річним ювілеєм. У прес-центрі П.Юрика вітали колеги по письменницький та журналістській спілках, учасники асціації «Весела Січ», друзі. Композитор А.Сердюк виступив із тостом і заспівав пісню на слова ювіляра «Сизокрила молодість».
м. Запоріжжя, прес-центр відділення Спілки журналістів України
2.XІI.2016 До Міжнародного дня інвалідів у запорізькому кафе «Жемчужина» відбулося молодіжне свято, організоване «Асоціацією інвалідів «Оберіг» та обласним товариством інвалідів і батьків дітей-інвалідів. 50 хлопців і дівчат у дружній атмосфері провели вечір - слухали пісні у виконанні Анатолія Сердюка, танцювали, спілкувалися, знайомилися... Пролунали пісні «Запоріжжя моє кохане», «Хортиця», «Місяць на небі», «Подарувала мати вишиванку», «Несмілива», «Червона рута». https://www.youtube.com/watch?v=dKKbKqrS3YI
м. Запоріжжя, кафе «Жемчужина»
21.XI.2016 Анатолій Сердюк узяв участь у відзначенні Дня свободи і гідності, а також третьої річниці Майдану. На прохання мітингарів співак виконав пісню «Вставай,Україно!», яка лунала на майдані в Запоріжжі 2014 року. Разом із учасниками мітингу артист двічі заспівав а capella «Гімн України»
м. Запоріжжя, майдан Героїв Небесної сотні
16.XI.2016 Анатолій Сердюк узяв участь в урочистому відкритті музею Запорізького національного технічного університету і святкуванні Дня студента. Крім традиціонного виконання гімну університета «Vivere est cogitare» А.Сердюк заспівав дуетом із відомою співачкою Оксаною Радченко свою популярну пісню «Шипшина».
м. Запоріжжя, ЗНТУ
15.XІ.2016 Композитор і співак Анатолій Сердюк виступив із творчою зустріччю і концертом для студентів і викладачів кулінарного ліцею, ілюструючи своїми піснями творчість запорізьких поетів
м. Запоріжжя, кулінарний ліцей
10.XI.2016 На концерті проекту «Два голоси» в ПК ЗАЗ глядачі емоційно підтримували захоплююче шоу 16-ти популярних запорізьких співаків, які вперше співали дуетами. Такого цікавого шоу в Запоріжжі ще не було! Анатолій Сердюк з Оксаною Радченко співав власну пісню «Шипшина» і пісню-evergreen Р.Паулса і Р.Рождественського «Любовь настала». Артисти розкрилися для шанувальників у несподіваних амплуа
м. Запоріжжя, БК ЗАЗ
3.XI.2016 Композитор і співак Анатолій Сердюк привітав журналістів і ветеранів газети обласної ради «Запорозька правда» піснями «Краю мій рідний» (уривок, a capella) і «Подарувала матінка сорочку» на урочистостому заході, присвячених 99-й річниці заснування видання. На вечорі пролунала ще одна пісня А.Сердюка - знамените «Яблучко» у виконанні ансамблю міліції-поліції «Пернач», у якому, до речі, співає редакторка газети Наталя Зворигіна.
м. Запоріжжя, музичне училище ім. П.Майбороди, концертний зал
3.XI.2016 Співак Анатолій Сердюк у прямому ранковому ефірі на телеканалі ТV-5 узяв участь у представленні проекта «Два голоса». Артист запрошений до участі в проекті, який проводить арт-центр «Прем'єра». Це виступи відомих запорізьких артистів у дуетах. А.Сердюк співатиме дві пісні з Оксаною Радченко. У концерті, що відбудеться 10 листопада в ПК ЗАЗ о 18-30, візьмуть участь 16 співаків, спарованих у 8 дуетів, танцювальні колективи. Квитки вартістю 70 грн продаються в касах Будинку культури і Мусін-груп
м. Запоріжжя, телекомпанія TV-5
27.X.2016 Композитор і співак Анатолій Сердюк узяв участь у презентації другого тома книги спогадів видатного поета, Героя України Дмитра Павличка.
На вечорі виступили письменники Павло Мовчан, Любов Голота, Михайло Слабошпицький, Микола Жулинський, Юрій Щербак, співаки Анатолій Мокренко, Анатолій Сердюк, Іван Дерда, хор ім. Павліченка.
Легендарну пісню «Вставай,Україно!» у виконанні запорізького композитора Анатолія Сердюка переповнений зал слухав стоячи. Довелося встати й ведучому вечора лауреату Шевченківської премії поетові Михайлу Слабошпицькому і автору вірша Дмитру Павличкові.
м. Київ, Будинок звукозапису, вул.Л.Первомайського, 5а
27.X.2016 На радіо «Культура» в Києві в прямому ефірі з 8-30 до 9-00 композитор і співак Анатолій Сердюк представив новий диск «Бороним рідний край». Послухати передачу і ці пісні «Небесна сотня», «На привалі», «Вставай, Україно!» та інтерв'ю можна в Інтернеті в архіві сайту http://www.nrcu.gov.ua (УР-3)
м. Київ, Українське радіо, УР-3, Хрещатик, 26
19.X.2016 У рамках Хортицького районного шкільного поетично-пісенного фестивалю композитор і співак Анатолій Сердюк виступив для школярів із сольною програмою, ілюструючи своїми піснями творчість запорізьких поетів.
м. Запоріжжя, СШ-24
14.X.2016 Композитор і співак Анатолій Сердюк дав сольний концерт на святкуванні Дня села Малокатеринівка. Зал не зміг вмістити всіх бажаючих, тому, незважаючи на прохолодну погоду, артистам довелося виступати на вулиці перед клубом. Разом з Анатолієм виступали співачки Ганна Косович, Ірина Алексанова і шоу-балет «Саквояж». У сусідньому селі наступного дня виступав Віталік Козловський і «Друга ріка»
Запорізька область, с. Малокатеринівка
14.X.2016 Композитор і співак Анатолій Сердюк узяв участь у традиційному козацькому фестивалі «Покрова на Хортиці». Митець представив публіці свій новий альбом «Бороним рідний край» і, незважаючи на холодну погоду, вживу заспівав однойменну пісню
м. Запоріжжя, острів Хортиця, комплекс «Запорозька Січ»
13.X.2016 На урочистому зібранні до Дня захисника України, на якому вшановували працівників підприємства-учасників АТО, Анатолій Сердюк представив пісні зі свого нового альбому «Бороним рідний край» і «Подарувала матінка сорочку», а піснею «Запоріжжя моє кохане», яка стала неофіційним гімном, привітав слухачів із Днем міста
м. Запоріжжя, клуб ЗАТ «Запоріжелектротранс»
13.X.2016 На уроці мужності, присвяченому Дню захисника України композитор і співак Анатолій Сердюк представив і подарував свій новий альбом «Бороним рідний край» учням ліцею «Перспектива». Разом із колишньою учасницею групи «Анатоль» Іриною Алексановою артист розповів історію створення й заспівав легендарну пісню «Вставай, Україно!» Добре сприйнялися й сольне виконання пісень «Бороним рідний край» та «Подарувала матінка сорочку»
м. Запоріжжя, ліцей «Перспектива»
12.X.2016 На урочистому зібранні до Дня захисника України Анатолій Сердюк представив і подарував свій новий альбом «Бороним рідний край» воїнам 55-ї артбригади
м. Запоріжжя, клуб військової частини «Уральські казарми»

Наступні ->>