Офіційний сайт співака та композитора Анатолія Сердюка
Мапа сайту
Інші публікації

Анатолій Сердюк – лауреат

Творчі перемоги

Влітку, коли Запорізьке обласне товариство "Просвіта" імені Т.Г. Шевченка зробило подання на здобуття композитором і співаком Анатолієм Сердюком премії імені Дмитра Луценка, не всі були переконані у його перемозі. Адже в конкурсі брали участь майже тридцять відомих діячів культури й мистецтв України.

І ось приємна новина надійшла зі столиці України. Наш земляк таки став лауреатом престижної премії! Ця щорічна нагорода присуджується композиторам, поетам і виконавцям за визначні досягнення в творчості та вагомий внесок у розвиток національних пісенних традицій України. Премія заснована Національною Спілкою письменників України, Національною Всеукраїнською музичною спілкою та редакцією газети "Вісті".

За три роки існування премії нею були нагороджені співаки Раїса Кириченко і Олександр Василенко, поети Микола Луків і Вадим Крищенко, композитори Ігор Поклад і Анатолій Пашкевич.

Нагородження лауреатів відбулося 12 вересня в селі Березова Рудка Полтавської області, на батьківщині видатного поета, лауреата Шевченківської премії Дмитра Луценка. Журі, очолюване головою Всеукраїнської музичної спілки керівником хору ім. Г. Верьовки композитором Анатолієм Авдієвським, присудило премії Анатолію Сердюку (номінація "Композитор"), Михайлові Ткачу (номінація "Поет") і журналісту Анатолію Михайленку, пропагандисту української пісенної творчості.

До речі, це був гарний подарунок нашому землякові до дня його народження, яке Анатолій відсвяткував 13 вересня. Того ж дня він спілкувався із слухачами в прямому ефірі радіо "Культура" (третій канал Національного радіо).

А в Запоріжжі композитора вже чекали, крім вітань земляків, ще й запрошення на концерт, присвячений пам’яті Ігоря Білозіра у Львові, та пропозиція про виступ на новому українському радіо "ЕКО-FМ" (Львів).

Юрій Юрик
“Наш город” №22 , 1.Х.2004, м. Запоріжжя

<<<- інші публікації "І знову - отаман махновської пісні Анатолій Сердюк"

інші публікації "Премія "Осіннє золото" у Анатолія Сердюка" ->>>